Samo za prave RPG-aše :)

Discussion in 'Igre i konzole' started by wacko, Nov 1, 2005.

  1. wacko

    wacko Aktivista

    Ovo je thread samo za one koji su igrali bilo koji serial elder scrollsa :D
    Ako ste igrali morrowind znate o cemu prcam - o najboljem rpg igri(igretini) svih vremene. Kad sam poglledo filmic za nadolzeci Elder scrolls IV-Oblivion bale su mi krenule. :D Evo link pa cete vidjeti o cemu mislim -> http://www.elderscrolls.com

    Samo igra ce biti ubitcano zahtjevna al joj to oprastan zbog grafike koju sam vidio
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Oblivion je pomjeren za prvi kvartal slijedece godine. Dakle, nista od igranja u novembru. A do tad ce jos malo povecati hardverske zahtjeve. :wink:
     
  3. wacko

    wacko Aktivista

    Ja juce cito pise coming on chrismas e jebem mu valja opet igrati morrowind:D
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    danas je to objavljeno. :(
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija

    Joooj Oblivion ce bit zakon, al zakon, najbolji RPG

    Morrowind jos uvijek cefim (nakon nekoliko godina) :D

    Prvo sam igro sad Dark Elf assasinom, sad igram sa warriorom, ljudi moji napatio sam se, al napatio sam se da nadjem onaj podvodni grad o kojem se povremeno cuju glasine, al nisam uspio...

    Isto nisam uspio nac ni Chrysamere (valjda se vako pise :D )
     
  6. monK

    monK Komšija

    Zeza me disk, tako da sam nakratko odustao...Zadnje što sam uspio uraditi je ubiti Umbru...

    Onda sam fasovao kugu, i trebao sam se liječiti u Templeu, a onda je disk otiša do vraga...

    Igrao sam kao Red Guard, dogurao do 21 nivoa custom class, ustvari warrior prem mojim ćejfovima...