samsung crt slimfit

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by mc_82, Sep 11, 2007.

  1. mc_82

    mc_82 Aktivista

    pozz raja! uskoro bih trebao kupoveti novi tel. pa mi je zapao za oko samsungov slimfit 32" 100hz hd ready, flatscreen itd. mene zanima da li ima neko iskustva sa samsungovim slimfit modelima? čuo sam neke priče da nisu baš najpouzdaniji da se sami gase itd, ali rođak već nekoliko godina ima jedan, doduše manji 29", i nikad nije imao problema s njim. cijena je vrlo prihvatljiva kreće se oko 600-700KM! šta mislite
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    previše je registriranih problema da bi dobio moju preporuku (mislim da se negdje spominje i povlačenje jedne serije).
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    vrlo lose. katastrofalna geometrija i disanje slike. a ako bas moras, onda obavezno ponijeti neki kvalitetan dvd player, komponentne kablove i jkp digital video essentials dvd i vidjeti gdje pada po pitanju geometrije i svega ostalog. imho bolja investicija je neki lcd monitor i eksterni tuner.
     
  4. ednet

    ednet Aktivista

    Da ne otvaram novu temu,hocu da kupim lcd tv 32". Koji bi mi preporucili i gdje ima u Sarajevu ??
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja bi ti preporucio neki skupi 1080p ekran. ne mozes brate tako pitati, reci do koliko para pa mozda ima mozda ne...
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ...i slobodno ne uletavaš drugima u thread, nego otvoriš svoj (pogotovo sa ovakvim generalnim pitanjem).
     
  7. mc_82

    mc_82 Aktivista

    hvala na odgovorima, ama eto nema se sad za nekog kvalitetnog lcd-a. šta bih drugo mogao uzeti umjeto ovog samsunga, dakle crt 32" do nekih 6-7 stoja, ima li šta kvalitetno od lg-a ili sonya?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mozes potraziti neke 32"-34" Sonyjeve FD Trinitron televizore, samo su mozda nesto malo skuplji (ne previse), ali mnogo su bolja investicija. mislim da nisu widescreen, ali u tom segmentu ti to nije mnogo bitno koliko dobra geometrija. LG ne bih iskreno ni gledao. realno jedina mana tih Sonyja je sto nisu "slim"... :roll:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    philips? 9551 kod jarana rula nadaleko, a kod nas u autronicu košta ispod 4k kn :wink: