Samsung D900 pitanje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Vedo, Sep 30, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Poz svima, ako neko slucajno ima ovaj mob molio bi da mi pomogne. Dakle, kada posaljem SMS ne ostaje mi nista u Sentbox-u. Trazio sam da nema kakva opcija da stavim da mi ostaju poruke al ne nadoh nista :roll:
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ako je kao na ostalim samsung mobitelima, onda svaki put kad saljes poruku moras ici na "send and save".
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ok, ovo mi je prvi Samsung :wink: Probat cu, hvala ti.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo jos jedno pitanje (ako ko slucajno zna): uvijek mi na vrhu displeja stoji bijelo slovo "E" u plavoj kockici, nekad se promjeni u 'G', pa zna li ko sta mu je to?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa valjda je Edge/Gprs... :?
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ma neeeeeeeeee :D
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja imam d900 i i ne desava mi se to ko i tebi, mozda je simbol za net ? :S
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Jarane Sulu, ti si meni pravo nesta sumnjiv, precesto postas neke slicice sa toplim drugovima, pitam se zasto li posjecujes te stranice?? :mrgreen: :smt003
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    dobro da riješimo to za stalno... e znači da je signal oke i da je moguća edge veza, g znači da je moguć samo gprs.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma


    Jesi li ikad gledao Monty Python? kako bi ti se dobao njihov humor?
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    @Sulu - ne, nisam gledao
    @syss - ok, hvala puno.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    gledaj ;)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Jos jedno pitanje: kada nekog zovem na fiksni ili mene zovu sa fiksnog telfona super sve cujem, bez ikakvih sumova i prekida, medutim kada zovem na mobitel nekog ili mene neko sa mobitela zovne jedva da ista cujem, glas krci i dolazi do sitnih prekida (ne pojedinim mjestima cak se i razgovor prekine). Procitah da se to da rjesiti flashovanjem telefona, tj. instaliranjem najnovijeg firmwarea, pa zna li mi ko preporuciti nekog u Sa ko mi to moze odraditi ali da mi bas instalira sto noviji firmware?
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    potrazi na netu koja je najnovija verzija i onda zaredaj po radnjama. ona radnjica na carsiji kod mrkve je super za te stvari.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ok, hvala puno!
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Flashovao mobitel, evo ga sad radi super :D
     
  18. suad

    suad Novi član

    Jel ima neki antivirus za ovoga d900?
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Koliko znam, samo za Symbian OS telefone postoje virusi i anti-virusi, ispravite me ako grijesim :roll:
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo zbavih program za ubacivanje Java igrica na Samsung mobitele, posudio sam data cable jaranu pa ne mogu probati, ali likovi sa jednog foruma kazu da savrseno radi:

    1. First you need to enable Serial Java download - #*536963#
    2. Select midlets to install
    3. Enter Serial Java menu #*5737425# and select second option - "2.Serial Download"
    4. Repeat step 3 until all java is loaded :)

    http://rapidshare.com/files/61332264/Uploader.rar.html