Samsung D900 vs Sony Ericsson Z610

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by brandnew_loser, Jan 19, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    dobro je sto imaju adapter na 3.5mm onda stavis tehnics sluse :D i kroz grad :D kuliras :D
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    jos ti padne sistem a tebi treba telefon, jos ti preko bluetootha dialer pocne birati nesto :)

    ja sam negdje citao da je Benq pregovarao sam Foxconnom o prodaji mobitel sparte, ali ima i tome koji mjesec...
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ma prije mjesec dana Benq proglasio stecaj za mobile odjel. El Fatiha...
     
  4. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    najvjerovatnije cu se odlucit za SE, hvala vam na savjetima i preporukama
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    np samo pitaj... :D

    a te slusalice sto dolaze uz walkane su minimalno 60kmova... a ko sto qler rece mozes svakakve ubacit od 3.5mm jer dodje adapter (3.5mm<-->fast port) pa je ljepota... inace te sto dodju su 3.5mm...
    uglavnom ako ti se slusa muzika idi na w800 ili ako imas vise love na w810 (meni je prelijep ovaj) ili w850..
     
  6. dHM

    dHM Aktivista

    za siemens nije bila ironija, cisto zasnovano na mom vlastitom iskustvu, najvise dosad sam imao siemensa, i nijedan nije otisao u penziju zbog kvara, dok za druge to ne bih mogao rec, s tim da se ogradjujem od ovih sadasnjih modela, jer zadnji koji sam imao je cx70, znaci model star oko 2god. ja bih ti sad preporucio se, mislim da nude trenutno najvise
     
  7. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    koja je radnja u Sarajevu najbolja i najpouzdanija za kupovinu novog mobitela?

    P.S "Teloptic" je generalni zastupnik Sony Ericsson, i oni imaju z610, samo pitanje je opet, koliko su pouzdani
     
  8. dHM

    dHM Aktivista

    po mom misljenju mobil media je najpouzdanija, iako ni oni na skenderiji na platou nisu losi sto se tice garancije, jedino je bolje kod mobil medie sto mi ni za jedan mob nije trebala garancija
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    thanx ahmet na savjetu, rado bih kupio taj mob da ga prodaje neko normalan, ko ima profesionalan odnos
     
  11. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    ne odgovoriste mi na pitanje, hehe sam sebe quotiram :p
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja samo mogu rec da mobil-media ne valja.
     
  13. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    sta mislite o SE w850?
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    cuj sta mislimo... :D

    ja znam sta ja mislim... mobitel je sila... znam lika jednog sto ga ima.. super je... slusalice naravno one dobijes (spominjali smo)... imas QVGA ekran te svakakvih dziza... mislim da ima cak i 3g sto ce ti npr dobro doc ako ces ga dugo cuvat jer nekad mora i bhtelecom to uvest :D

    imas ovdje specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-1563.php

    a probaj mozda ima i review na nasem jeziku (srpsokm) na mobilnom svetu...

    uglavnom idi na to ako imas love... SE je skoro uvojek super investicija a walkani pogotovo ako si muzicki orijentiran...
     
  15. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    gledao sam svakakve reviewe, 99% cu ga uzeti, nego samo sam zelio cuti posljednje misljenje od vas kolega forumasa :wink:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    SE rula. Bas sutra mi stize SE V600...:D

    Slobodno uzmi taj W850.