samsung sm932b problemi sa dvi i hertz-ima

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by MetaMen33, Mar 11, 2007.

  1. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    kupio sam gore navedeni monitor i problem je sto kad ga spojim putem DVI-a

    maximalno moze radit na 60hertz-a
    a kad ga spojim na D-sub radi na 75 hertz-a

    u monitor settings ima funkcija HIDE MODES THAT THIS MONITOR CANNOT DISPLAY

    kad to oznacim pokazuje na DVI max 60hz,,a na d-sub 75hz

    mada je moguce da funkciju mogu iskljucit i stavit da on radi na 75hz,,,ali NERADI
    na 75 nego 60,,ide mi na zivce hocu dvi i 75 hertza

    u cemu je fora???????
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    ostavi na 60Hz tako ti je najbolja slika!
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A na kojoj rezoluciji.
    Fino otvoris manual, i tamo pise:

    Optimum resolution1280 x 1024@60 Hz
    Maximum resolution1280 x 1024@75 Hz

    Ako guras vecu rezoluciju, 75Hz nece ici.
     
  4. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    ne citate dobro sta sam napisao :)

    na DVI je maximalni refresh rate na 60 hz
    na D-SUB je maximalni na 75 hz

    sve ista rezolucija 1280x1024 i na dvi i na d-sub

    samo je stvar u priključcima da ovom dvi je max 60 a d-sub (vga) je 75hz na rezoluciji 1280x1024
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mozda nece na dvi vise. :D
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa googlaj malo :) http://forums.whirlpool.net.au/forum-re ... 72251.html