kupio sam gore navedeni monitor i problem je sto kad ga spojim putem DVI-a maximalno moze radit na 60hertz-a a kad ga spojim na D-sub radi na 75 hertz-a u monitor settings ima funkcija HIDE MODES THAT THIS MONITOR CANNOT DISPLAY kad to oznacim pokazuje na DVI max 60hz,,a na d-sub 75hz mada je moguce da funkciju mogu iskljucit i stavit da on radi na 75hz,,,ali NERADI na 75 nego 60,,ide mi na zivce hocu dvi i 75 hertza u cemu je fora???????
A na kojoj rezoluciji. Fino otvoris manual, i tamo pise: Optimum resolution1280 x 1024@60 Hz Maximum resolution1280 x 1024@75 Hz Ako guras vecu rezoluciju, 75Hz nece ici.
ne citate dobro sta sam napisao na DVI je maximalni refresh rate na 60 hz na D-SUB je maximalni na 75 hz sve ista rezolucija 1280x1024 i na dvi i na d-sub samo je stvar u priključcima da ovom dvi je max 60 a d-sub (vga) je 75hz na rezoluciji 1280x1024