Samsung UE 32 B 6000

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by lazarevics, Aug 10, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lazarevics

    lazarevics Novi član

    pozz svima i molio bih za vaše komentare oko ovoga modela TV-ea.i da mi kažete gde se može kupiti u BiH ovaj model.

    _____________________
    unapred se zahvaljujem
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. lazarevics

    lazarevics Novi član

    @syss drug ja tu neviđoh nigdje da se spominje Samsung UE 32 B 6000,meni treba pomoć dali u BiH može da se kupi taj model.
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    BiH je divlje trziste, gdje pojedini modeli po centrima budu u samo jednom primjerku. Posjeti www.europatrade.ba i nazovi ljude vidi da li mozes da ga narucis i po kojoj cijeni.

    Ja bih ti predlozio umjesto tog Edge LED modela da uzmes 32B650 model sa standardnim CCFL osvijetljenjem.
     
  5. lazarevics

    lazarevics Novi član

    hvala ti Nani drug na sugestiji a ako ne već ovaj model LED-a,daj reci mi koja marka i model za nekih 1700km naj više nudi sa kvalitetom
    i još nešto bih te zamolio da mi malo pojasniš zbog čega NE LED???
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    -primarna namjena tva?
    -udaljenost od tv-a?
     
  7. lazarevics

    lazarevics Novi član

    gledanje sattv u skoroj budućnosti DM800HD za sada je to DM500 i nekada bih komp zakačio ,2-2.5m
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Samsung 37B650
    Panasonic 37X10
    Panasonic 42X10
     
  9. lazarevics

    lazarevics Novi član

    Nani drug ja sam mislio da kupim LCD pa me i za to interesuje tvoje mišljenje znam da je na Plazmi samo ljepša slika o ostale prednosti su na strani LCD-ea.dali je to tako???
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Covjek linka na temu namjenjenu samo kupovini LCD-a i ti kazes ne spominje se... svasta. Sta sad treba za svaki model i svaku dijagonalu posebnu temu praviti "gdje ima kupiti". Molim nastaviti diskusiju u linkovanoj temi.
     
Thread Status:
Not open for further replies.