satelitske tv kartice i card sharing

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by mesay, Jan 21, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma na njih je kolega i mislio. Ja sam pomislio da postoji neki distributer koji prodaje legalno pakete kanala ali ocito sam ga pogresno skontao. Do mene je :)
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Eh, znas li ti koliko kostaju oni paketi koji se nude na sharingu? :D
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ne koristim sharing i jos nemam pojma koliko kostaju.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Puno brate. Pogledaj na piku nekog ko nudi sve te pakete na sharingu pa proguglaj na zvanične sajtove.
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ne razumijem sta ovdje nije jasno :)

    Pink se kupuje od Pinka ili ovi "drugi", malo ili malo vise, ubace pink programa :D
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako da se prištekamo legalno na taj United group, da gledamo televiziju? :D
     
  8. black

    black Komšija

    citam malo po net-u da "ono" jos malo pa nece biti moguce , Sky uvodi pairing kartica sa stb-om , da li neko moze potvrditi.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ne radi samo Sky preko "onog". A i zanimanje za rješavanje pairinga će se povećati kada ovi veliki igrači uprare boxove i kartice.
     
  10. black

    black Komšija

    dugo je i trajalo , Nagra 2 su puno brze sanirali , mozda dvije godine je bilo moguce sa EMU gledati Sky.

    Steta bas sam vidjeo dobar SAT>IP tuner , 4 tunera za 130€
     
  11. corto

    corto Novi član

    moze li mi neko preporuciti (moze pm, ako nije regularno ovde) nekoga sa dobrim cs-om, ovaj sto sam koristio je postao nepodnosljiv.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imaš pm.