1. Ninja

    Ninja Komšija

  2. ming

    ming Veteran foruma

  3. nFare

    nFare Komšija

    Od Bulove samo Accutron :)

    @Ninja, zanimljivo, sarkastično a da uopšte nije daleko od istine, najbolje je rečeno na kraju, fali još Bill Gates sa Casio diverom.
    Rolex koliko god bio priznat od svih živih svjetskih stručnjaka nikako ne može pobjeći od činjenice da se nalazi na rukama najvećih snobova i šupaka sa wall streeta :)
     
    Ninja likes this.
  4. ming

    ming Veteran foruma

  5. nFare

    nFare Komšija

    Zanimljivo je čuti priče i pogotovo vidjeti ovako iznosane satove, vidiš da su svašta proživjeli, ali se ne možeš oteti dojmu da proizvođači poguraju ovakve intervjue, jer ovo diže rejting nenormalno, najmanje što bi mogli uraditi je poslati ovom veteranu jedan novi komad.
    S druge strane Tudor mi se čini kao zadnja premijum marka koju bi nosao, ne kontam spiku stvarno, zbog povezanosti s Rolexom raja ih zovu poor man's Rolex, a nekome ko nije toliko upoznat sa satovima si primoran da spomeneš povezanost sa istim i tako zvučiš kao snob :D , još su im Bekham i Lady Gaga ambasadori... Nešto kao onaj Chrysler 300C sa Mercedesovim motorom.

    Evo još jedan dobar:


    Nekad su se nosali u toku trke, btw jeste li primjetili koliko se smart satovi nosaju po F1 padock-u? Čini se da ipak dolazi II kvarcna kriza ovaj put terminalno.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ta tudor spika ravno iz devedesetih, tudor danas radi stvari inhouse. I sta imas kome objašnjavati rolex konekciju, ako zna o cemu se radi nema potrebe za pravdanjem zasto je tudor a ne rolex.
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Negdje sam naletio da su imali problem sa promjenom datuma na tom novom inhouse mehanizmu, dječije bolesti, tako da valja i to objasniti :D , ne znam, još one kockaste kazaljke što furaju... Ne bih Tudora jednostavno, da sam u situaciji da kupim skup sat. Mislim da mu je rejting jači nego što je realnost ali im to nije mana u svakom slučaju.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  9. ming

    ming Veteran foruma

    Dobar sat ako je nov za tri stoje.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Milsub

     
    Aldiin likes this.
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ming druze, koliko vrijedi nov invicta 8932OB i kakav je sat, po tebi :D ? Falenzi
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Pisao sam ti ja na jednoj od prethodnih stranica o tom sat i modelu jer sam haman isti imao, samo druga boja
     
    aNaToMiC ! likes this.
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Ako ga nađeš za malo para onda je ok.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. nFare

    nFare Komšija

    Za hejtere pomenute marke :)

    [​IMG]
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    150 KM, nov novcat, upakovan. Je li ok to?
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ok je to.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Arnold ko Stipe Mesic na ovoj slici

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dobro se drzi za svoje godine, pare ga odrzavaju
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    [​IMG]

    Od nekih dan (click na photo)