Savjet: Mobitel do 400 KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by DARK_MESSIAH, Jan 29, 2008.

  1. DARK_MESSIAH

    DARK_MESSIAH Novi član

    Da cujem prijedloge. Moze et i 450 KM :D .bio sam kupio N73 Music Edition ali sam je isti dan vratio zbog joysticka. Stvarno katastrofa. Cuo sam price kako je bolji nego k800i (joystick mislim),ali ne znam... Iznenadilo me . Pa et posto sam imao veliku zelju za ovim mob (n73 ME) , razocarao me. Tako da sad ne znam sta bi. Pa ako moze savjet :smt005 .A i k800i ne bi ...
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    neki w8xx ili w9xx
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    pa zavisi sta tebi treba.. neki sa OS ili betz.. sminka ili funkcionalnost.. nesto od SE i nokia.. ostalo samsung, motorola, LG itd je bacanje para... ja bi ti preporuci n80 zato sto se meni svidja ali vecini je odbojan zob slide sistema a meni je fon ekstra.. takodjer k800, kamera displej itd ali posto rce da njega neces a nakodjer ni n73 onda ne znam sta da ti preporucim :?
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Uzeh k810 za te pare, mobitel ka k800 samo nekako modernije odradjen, nema dalje, tanji zbog poklopca kamere i ima plavo pozadisnko osvijetljenje pored joysticka. Ako ga nadjes za te pare nemoj traziti dalje.
     
  6. DARK_MESSIAH

    DARK_MESSIAH Novi član

    razmisljao sam i skontao da mi je najbolje sacekati jos malo i skupiti jos 200 KM i kupiti N95 ! ? Moze se ovdje naci za 600 KM ! Ima kod nas neki prodaje 4 Nokie N95 8 GB za 600 KM !!! :shock: pa et ako bude nafake
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Il ako se lozis na fancy stvari gledaj da ti neko iz USA donese iPhone, jaran ga neki dan uzeo, oko 580 KM ga dosao
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    N73 ima beton joystick. evo kod mene preko godinu dana i nikakvih nikad problema. N95 ima oko 14 flat kablova pa ti skontaj :) koliko je izdrzljiva. ako vec hoces dobar tel. to sto skupis za N95 daj za N82. e to je telefon da nema dalje. monoblock kao N73 a sve kao N95 + xenon blic ;) i nema joystick
     
  9. iPod

    iPod Novi član

    Imam vec duze vrijeme N73 ME, takodjer kupljenu u Telekomu, sve je za cistu 10-ku, naravno doslo je vrijeme da se tel promjeni, pa sam se odlucio da predjem na WM platformu, a ovaj put ce to da bude HP iPAQ 6915 ( GSM, GPS, Wi-Fi ), pa evo ujedno prilike ako ima ko da ponudi, u obzir dolazi samo novo...
     
  10. Am1g0

    Am1g0 Novi član

  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Bas da je super brz ne bih rekao, ali je symbian 9.2, i ostalim specifikacijama je u klasi telefona iz N serije.
     
  12. Am1g0

    Am1g0 Novi član

    Mislim naspram svih ovih sto su nabrojani je super brz, jer sam ih vecinu koristio a sada sam zadovoljan !!