1. ziki_k

    ziki_k Novi član

    Da li smatrate korisnim posjedovanje dlanovnika, odnosno pocketa. Imam mogucnost da ga povoljno nabavim (200KM)zapravo radi se o ipaq pocket Pc 1940 model hp, kome je ostecen, tj. pukao displej zato i jeste povoljan. Pitanje je sad i ako odlucim da ga kupim gdje to mogu zamijeniti a po nekim infomacijama cijena displeja je oko 100KM. Volim te suvremene stvarcice ali ne po svaku cijenu. Imala sam namjeru kupiti si neki zgodan digitalac...ovo je iskrslo iznenada. Nisam u biznisu da mi treba taj kalendar i podsjetnik a to svaki bolji mob. ima.
    Takodjer to oko trajanja baterije i punjenja me zbunjuje. Morala bih nosac i adapter jos kupiti, jel to previse zezancije?
    Odgovara mi mogucnost snimanja, video reprodukcije ali znaci dodatno memori karticu trebam nabaviti. Da li neko posjeduje i kakva su iskustva, rado bih zeljela znati...
    U svemu tome vidjela sam kolika je njihova cijena on-line ali nakon svega ovog sto trebam dokupiti vrijedili to se zezati sve... :?:

    Hvala unaprijed...ako ste samo procitali :wink:
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Vjeruj mi znam jedno 10 ak ljudi koji su kupili pc i pocket pc gadgete i sve je fino krasno jedno 5-10 dana maximalno mjesec onda ga ugase i nekoriste....jednostavno bit ce ti zanimljivo 10 ak dana i onda ses skontati da ti netreba cijena hp je ok ....ali dovraga sta ce ti ako ti netreba?

    Gledaj to ovako imam za tebe zubarsku stolicu za 199$ .....fino krasno ali da li ti zaista treba?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da. radije uzmi neki dobar mobitel sa PDA funkcijama. ako ti bas 100% ne treba i nisi sigurna u investiciju, ne kupuj. neki MDA ili XDA telefon/pda hibrid bi ti odgovarali. :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    pa nije baš neki raj od investicije, pogotovo ako nećeš koristiti sav potencijal uređaja + tu je još i kartica koju si spomenula i naravno nesretni display.

    sve skupa mnogo je tu para u igri i na kraju za to možeš kupiti i neki entry digitalac i entry mob sa organizerom :wink:
     
  5. ziki_k

    ziki_k Novi član

    :) Hvala puno za savjete...

    Samo sam zeljela potvrditi ispravnost svoga kolebanja...