Savjetovanje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by mack, Nov 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma nisam ja sad neki freak sto se tice mobitela, ali hocu da imam nesto solidno, sto necu mijenjati kroz par mjeseci. ovi freakovi mijenjaju te telefone ko carape :D svidja mi se ovaj android. vidim ima svakakvih korisnih aplikacija za njega :) okruzenje mi se svidja :) a i za taj drugi telefon necu platiti nesto bog zna manju cijenu... ovdje sam se javio vise iz razloga, ako nesto placam npr 280KM, a postoji nesto bolje za 330KM, i zaista opravdava tu razliku, onda cu uzeti to skuplje.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa gotovo svaki mob moze u standby-u 7 dana :)
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa nemoj Kolinse radi baterije uzimati ove Nokije, smiješno izgledaju naspram tog samsunga kojeg su ti gore predložili. Ionako ćeš se naviknuti na to, staviš ga navečer puniti kad kreneš spavati i problem riješen. Android ćeš savladati za 2-3 dana, sve živo ćeš skontati kako i šta. Uostalom j.ebo telefon ako ne možeš malo čačkati po njemu :D
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ovaj dizajn nokie mi se ne svidja :) hocu touch screen, bez ovihh tastaturica. na ovom bih s ovim prsticima pritiskao po par tipki odjednom :D ne mogu nigdje naci ovaj samsung galaxy s da je imalo pouzdana kupovina
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Otkada je to Android tako komplikovan da ga pojedini nisu u stanju savladat? Kakava vam je to priča i šta to znači iskoristit 100% potencijal Androida. Danas imaš dvije platforme za koje se jedino isplati izdvojiti novac, a to su Ios i Android.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa android kao open source platforma znas i sam za sta sluzi, kao sto su i neki govorili sa ovog foruma da je noob ko koristi telefon s androidom, a nista ne "caprka"

    nokia n8 ima daleko kvalitetnije kuciste od sgs, o kameri ne zelim pricati, hdmi out, surround sound... a aplikacija ima i na ovi store.

    no ako zeli telefon bez tipki, ima nokia N9, sa dobrim UI-em
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jadno je to. :D
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    zvao sam lika za ovaj sto je Baha dao link, ali je prodan. kazu da im cesto dolaze ti telefoni polovni. imam kojekakvih ponuda za razne samsung galaxy, GT 540 =280KM, GT s5576 = 270KM....
     
  10. pac

    pac Komšija

    Nista ispod i9000 nemoj gledati.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I Galaxy Ace nije los telefon, kosta oko 300KM, jedina mana mu je nedostatak RAM-a. U zavisnosti od toga kako ces koristiti telefon mozda ti bude i to dovoljno. Mada je bolje ici na Galaxy S ili Nexus S.
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ima li netko s foruma da proda SGS? :) mogu se protegnuti do 350KM. Nikad nish nisam kupio s pika, pa nesh i nemam povjerenja u ljude tamo... Sena mi je nabacio da bi on prodao svoj, ali sam ja svoj K800i prodao 15min nakon objave oglasa (kupila kolegica s posla svom rodjaku). Sena, javi se, hajde da pazarimo odmah, ako bude povoljan taj tvoj SGS :) :)
     
  14. pac

    pac Komšija

    SGS ti je trenutno najisplativiji tel sto se tice dobivenog i ulozenog.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trazi od provjerenih clanova, sa recimo 30+ transakcija i dojmova. A mozes i provjeriti sa ostalim preprodavacima (kamconnecting, hustel i tako to).
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    A sta je sa onim SGS wifi 5 telefonom... kako se vec zove ? Sto ga je kolins linkao. Super po specifikacijama za one pare.. mislim, telefon je nov. Nema amoled itd ali bi mozda za njega bio odlican.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ono je samo dobar media player poput iPod Touch-a, nije telefon.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Led za slikanje je jednak tariguz papiru, dok xenon malo koji telefon ima.


    Sent from my iPhone
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma razumijemo se,nego poredim njegov prvi post i sada ovo sto trazi
    SGS jeste vrhunski telefon,samo sto nije on to bas trazio u prvom postu,em je duplo skuplji od pocetnih 200 KM,koliko je na pocetku bilo :)
    uglavnom sretno sa kupnjom,sta god da odabere
     
Thread Status:
Not open for further replies.