Savjetovanje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by mack, Nov 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo nasao sam sgs za 330km.ima malo napuknut displaj u skroz u gornjem lijevom uglu.pogledao sam ga danas.nije strasno i ne utice na funkcionalnost telefona.koliko kosta zamjena tog oklopa?
     
  2. pac

    pac Komšija

    Touch ti je zalijepljen an display, pitaj steve-a on ti ima/imao isti prob sa svojim telefonom. Koliko se sjecam odustao je od zamjene istog jer se nesiplati...itd
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    to ti je skuplja pita neg' tepsija, niđe veze radi 20km razlike uzimati sa napuknutim ekranom.

    imaš gore za 350 u odličnom stanju. i još ti linkove stavio. :wink:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Takav SGS sa malo napuknutim digitizerom bi uzeo jedino za 250KM.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima fazon da se nikada ne bi primio tog posla da odvajam amoled ekran (koji je jako osjetljiv i na najmanje savijanje) od digitizera, znaci nema sanse da to odradis a da makar jedna cestica prasine ne udje u taj "medjuprostor".
    Ne moras ti njega ostetiti, ali s obzirom da se SGS u perfektnom stanju moze naci za 350KM, ova cifra sto on trazi je suluda. Ponudi mu 250, ako odbije trazi na drugom mjestu; vrlo jednostavno.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    nemojte se igrat na pik-u sa tim mobitelima koji su malo napuknuti itd
    radije strpit se i skupit 50km gore i to je to rahat biti :)
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ali ako telefon radi, zasto onda ne uzeti

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne moze se zamijeniti samo staklo, mora i samoled ici. A to je vec oko 100$. Tako da je Baho definitivno upravu.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Plus kada kupujes komplet digitizer+ekran niko ti 100% ne moze garantovati da ces dobiti AMOLED. Moze lako stici i obicni LCD. A kada ga vec ugradis i potrosis zivce onda je kasno.

    Mozes kupiti i Xperia Ray ili Neo V koji ce sa ICS nadogradnjama prestici SGS po performansama.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja zato nisam ni htio da mijenjam ekran koji je napukao.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma ja bih ti ga prodao za 350KM, ali nisam jos siguran hocu li prodavati.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam kupio ovaj tel. nije nish strasno sto se tice tog "kvara". meni samo nije jasno kako ce neka budala proizvesti, a i prodavati to staklo, ako se ne moze ono samo skinuti? :roll: :roll: :roll: prema vasoj prici, ovo bi bilo identicno kao kad bi na ebay nasao da neko prodaje magnetne ploce za hdd.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koliko si platio razbijen telefon.


    Sent from my iPhone
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    300KM.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajde neka je sa srecom, ali ako se jave neki problemi nemozes reci da te neko sa foruma nasavjetovao.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sretno sa telefonom. Za pocetak uradi ovaj update, a kada ti oficijelni rom dosadi radi sta hoces. Do tada ces se naviknuti na Android.
    http://www.theandroidsoul.com/xxjvu/
    Samo slijedi uputu i nece biti problema. Iako ne pise ovde, u Odinu ukljuci "phone bootloader update" prilikom prvog flashovanja.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    mislim da si pogriješio, ali neka ti je sa srećom i da te dobro služi ;)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma standardna priča na forumu, kad neko traži savjet i onda potpuno ignoriše savjetovanje.
     
Thread Status:
Not open for further replies.