Savjetovanje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by mack, Nov 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma nemoj mi reci majke ti ;) ja sam dosao da potrazim savjet koji je najbolji telefon za neke pare, i taj savjet sam dobio. prica o tome koliko kosta telefon sa ovim "kvarom" je potpuno individualna, i valjda je to svima jasno. baha ne bi dao 250 km za tel u ovom stanju, neko ga ne bi ni djabe, a to naravno ovisi koliko kome "kvar" smeta. ovaj telefono je potpuno ispravan i funkcionalan, i ovo malo napuknuce na zastitnom staklu se cak i ne vidi, i meni uopste ne smeta. zato sto mi to ne smeta, reci da ja ignorisem savjete je totalno nigdje veze.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    uzmi si ovo, i predi prego toga dijela sto je ostecen, i eto ga, kao da se nista nije desilo :lol:
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    :wink: Ma da mu se hoće proširit pa da mora novi display uzimat.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da se ti hoces meni malo s qrca svuci ;)
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sa tvog , tesko.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Halo vas dvojica....nemoj da vam ja dodjem tamo pa da bude puc puc.... :D

    Ozbiljno nemojte bezveze stavrati napetost bez ikakvog razloga.Isto ste dvije kone za kafom :lol:
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ko ga tjera da podhebaje i bude toliko zlonamjeran ccccc ko da mi je on kupio telefon :twisted: ljudi su mi dali savjet, ja sam im zahvalan na tome, e sad sto ih nisam poslusao, to je moja stvar (i dao sam objasnjenje zasto ih nisam poslusao). a ovaj indijanac doso tu i ubacuje se, a niko ga nish nije pitao. ako ne mozes pomoci, onda nemoj ni odmagati, ha ya. ko da mu je sulu600 rodbine :p :mrgreen:
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    :smt005 :smt005 :smt005

    Ova je jaka!
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ja to iz bojazni da ne otvoris jos jednu temu za pomoc kada ode display. Vidis da sam dobronamjeran, Sulu se nikad ne bi tako brinuo, ili te pripazio.


    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    iz bojazni da ne otvorim jos jednu temu kad mi ode display, ti molis boga da mi isti krepe? koja kontradikcija :lol: :lol: hajd ne spamaj vise, Sulu No 2 :D :smt006
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da je dosta savjetovanja.
     
Thread Status:
Not open for further replies.