Saznanje jedne sarajke!!!!!!!!!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Aug 11, 2006.

  1. iPlay

    iPlay Komšija

    Ja cu reci samo jedno NAFAKA, ako ti je sudjeno dobit ces, ako nije, NECES i to je to. Mozes ti igrati 100x, 1000x, 10 000x i ne dobiti nista, a moze neko mjesto kusura na trafici, jer nema prodavacica da vrati, mu dati onu grebu i da ogrebe 10 000KM.
     
  2. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Ja sam maksuz kupio 10 coca-coli, i poslo u izmedju 04 - 05 ujutro i naravno dobio sam mobitel, al malo sutra :roll: - ozbiljno pisem, al' nema veze cekam iPOD :lol: :lol:
     
  3. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    sulu kojeg je golfa dobila .... golfa -peticu :mrgreen:
     
  4. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Pa i ja sam slao u te sitne sate. Nisam mogo spavat kad stalno neko puca na nekog, gotov sam se u kadu preselio, i opet nista. Jednom sam na putu naso zenera i od tad ja nisam ni feninga dobio na srecu ni naso.
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Procitao sam sve i mislim da je samo rusko upravu. Voda donijela, voda odnijela
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    ''PARA NA PARU,UŠ NA FUKARU!''

    Dodje moj rodjak iz inostranstva i mazne za par dana na kladionicama 2k marona.Ja igram cijelu godinu i ne dobijem toliko. :mrgreen:

    Ima srece,ima znanja,ima stele,sevapa,nafakee... :mrgreen:
     
  7. emirz

    emirz Novi član

    Ja prije rata na onoj grebaljci dobio otprilike vrijednosti oko 5000 KM , a sto se tice ovih kodova...ljudi...ujutro oko 4-5, posaljete kod i puno je veca vjerovatnoca da cete dobiti telefon...cista logika...meni drug radi u koli, pa oni tih kodova na pretek imaju, i dijele nama...3 jarana su do sad dobili mobitele, jbg ja cu ovih dana da se oprobam cim haver donese te kodove, rekao je oko 30 komada da ce donijeti, fino sjesti oko 3 i lagano...valjda cu sta dobiti pa postavim ovdje odmah da prodajem :lol: