se k800 ili se c510

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by cile, Aug 4, 2010.

  1. cile

    cile Novi član

    Zanima me Vase misljenje o ovim modelima. Koji je model po Vasem misljenju bolji, i u cemu je bolji?? Ne znam koji model od ova 2 kupiti, pa trebam pomoc..
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: se k800 ili se c501

    Imam C510 duze vrijeme, a par kolega ima K800 pa sam "cackao" cesto po njemu.
    Mislim da je jedina prednost K800 ksenonska bljeskalica, slike po mraku sa njim su puno bolje. Po dnevnom svjetlu su manje-vise identicne odokativno, ne znam je li se radi o identicnim kamerama...

    Displej je bolji i veci na C510, nema dzojstika sto je jos jedna prednost, tanji je i laksi, 2,5 godine "mladji", podrzava kartice do 8GB a K800 samo 2GB, C510 snima bolji video-e...
     
  3. cile

    cile Novi član

    da, znam da je mal0 n0viji cs10, ali velicina displeja je ista..t0 za mem0ry stik je tacn0.ali mene p0najvishe zanimaju iskustva 0nih k0ji su imali 0ve m0dele, a i ja mislim da c510 m0zda ima mal10 vise m0gucn0sti,ali 0pet nezz
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    2 inča je displej na K800 a 2,2" na C510.
    Mislim da se nema sta dvoumiti jer ksenonska bljeskalica nije vrijedna ostalih nedostataka...

    Jedino ako mozes naci K850 za pristojnu cijenu...
     
  5. cile

    cile Novi član

    ma nezz..najvjer0vatnije kupujem c902, jer mi se taj m0b. najvishe svidja, a i mn0g0 je tanji 0d k850, pa zb0g t0ga, a trenutn0 imam k800, pa misli0 zamijenit za c510,ali c902 definitivn0 kupujem.a mislim da je i b0lji 0d k850
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Daj pisi normalne poruke sa osnovama pravopisa sto podrazumijeva velika slova nakon tacke i izbacivanje tih nula iz rijeci.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    hahahahaha ovo još nisam vidi0 hahaha :mrgreen:
    A nije na ruku pritisnuti nulu umjesto slovo O barem meni hhhh
    EDIT: Možda mu je umrlo slovo O na tastaturi
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    ili mozda tipka s mobitela pa mu je brze i lakse utipkati 0 umjesto O ;)
     
  9. cile

    cile Novi član

    Nije pr0blem za "0", da mi radi sl0v0 "O" na tastaturi.Izvinjajem se!!