se t610-savjeti :)

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by woland, Feb 8, 2007.

  1. woland

    woland Aktivista

    posto mi treba jos jedna kartica, planiram uzeti neki polovni mob...izbor je (za sada) pao na sonyericsson t610...e, zanima me kakva su iskustva sa njim, tj. na sta da obratim paznju kad kupujem polovnjaka? eto, hvala :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod T610 pripazi prvo na joystick. Zna bit sjeban. Imao sam taj mob, meni je joystick bio ispravan, ali znam da su se mnogima kvarili.
    T610 je kvalitetan mob i sumnjam da bi trebalo bit nekih drugih problema s njim.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Jedino na sto trebas da gledas je to u kakvom je stanju Joystick, to ti je nesto najbitnije kod tih mobova ;)

    EDIT: Preduhitrio me Stivi :D
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    provjeri jel joystick dobro radi. jedini problem koji sam ja imao s tim mobitelom je da nisam imao prijema u stanu, a inace mislim da je skoro neunistiv...
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kao što i ranije je navedeno. Najvše pripazi na Joystick. Ali pripazi malo i na mikrofon, jer je tako postavljen da zna da ispadne iz ležišta kad telefon udari o nešto tvrdo te možeš da imaš problema sa njim. Meni se dešavalo par puta upravo to. Osim toga telefon mi se odlično pokazao u svemu. Jedina zamjerka koju imam na njega je mala memorija.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja ni za zivu glavu ne bih mob ja joystickom uzeo. Imao tri SE sa joyama i svi otisli. Radije kakvu nokijicu u istom cjenovnom rangu.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E jbga sad. Ja imao T610, T630, K700 i sad evo V600 i nikad problema. :roll:
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    I jos jedna zamjerka je sto se na displeju nista ne vidi ako si napolju i jos sunce opali hhhh
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja imao T68i, T300, i T610 i svima otisle joye. Od toga dva su kupljena nova. T300 najduze trajao, a T610 otisao nakon 2 mjeseca. Na kraju sam ga pukao od zid. Opet ne mora znaciti da ce i njoj isto biti. Ali to su sve vec stari telefoni te ja ne bih rizikovao.
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    svaki polovan/star telefon je rizik...moj stari je batalio tri 3310 u zadnjih godinu dana, svaki put se nesto drugo pokvarilo
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jeste i to :D
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    t630 je puno brži i ima podosta bolji ekran od 610... oba svakodnevno koristim tako da ih poznajem dosta :wink:

    na 610 radi joystick, a na 630 ne radi :D
     
  13. woland

    woland Aktivista

    hvala svima na savjetima i iskustvima :D eto, ja cu jos malo prokontati, pa cu vidjeti sta ce biti na kraju :wink:
     
  14. Predator

    Predator Aktivista

    Stvar srece ja imam K700i, zena K300i skace po njemu non stop nesto kuca, vrti, igra se bog zna sta sve neradi, nikada niti na jednom problem.
     
  15. woland

    woland Aktivista

    kupila t610 za 45km...ne ureklo se, sve super radi...joystick ko podmazan :D
     
  16. woland

    woland Aktivista

    da ne otavram novu temu, zanima me je li ovaj T610 u kategoriji s60 ili nesto drugo? gdje god krenem da skidam kakav program, naletim na ove kategorije, te s40, te s60 :roll:
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    to su za nokia mobitele. S40 su obicne a S60 Symbian
     
  18. woland

    woland Aktivista

    aaaa, tako! hvala :wink:
     
  19. drdamir

    drdamir Aktivista

  20. woland

    woland Aktivista

    hvala, skinula sam upravo msn mesenger mobile :p