SE W205 komunikacijska greska???

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by emirbrega, Jun 13, 2011.

  1. emirbrega

    emirbrega Novi član

    da li neko zna kad ulazim u net na mob pojavi mi se komunikacijska greska ako imate problema obratite se vasem operateru.....zvao sam ih al opet nista .....
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nisi nikakve podatke naveo. Jesi li na pretplatili ili prepaid, koji operater? Ideja je uglavnom da pobrises sve automatske postavke i ostalo sto ide po sistemu "sms - automatska konfiguracija" i da onda samo uneses APN ili drugoj situaciji, da nadjes detaljno uputstvo za rucno podesavanje svih parametara.
     
  3. Vedofone

    Vedofone Novi član

    da dodam,

    jesil prije kad isao na net sa tim telefonom?
    i da li je brandiran ( vodafone, tmobajl ...) ?
    manje bitno je jel na oklopu pise vodafon, bitno je ta li u softveru ima tragova druge mreze ?
     
  4. emirbrega

    emirbrega Novi član

    ja sam iz bosne i moj operater je BH Mobile i slao sam prijave i opet nista ,radio sam i rucno ubacivanje .Kad otvorim internet pise POVEZIVANJE i nakon nekog vremena ili pise komunikacijska greska..u cemu je problem da li se mora ubaciti softwer ????
     
  5. emirbrega

    emirbrega Novi član

    nije ni mogao i kad sam ga kupio
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    posalji poruku sadrzaja Prijava na 061 1100 . Nekad se znaju desiti cudne situacije da te odjave ako nisi neko vrijeme koristio wap. To najbolje pokusaj nakon sto uradis master reset telefona, obavezno sacuvaj sve vazno, brojeve spremi na sim ako imas u memoriji telefona. Master reset bi trebao biti u Settings/Postavke zadnja opcija, tako je bar meni na K610.
     
  7. emirbrega

    emirbrega Novi član

    nece opet probao samuci i preko opere al isto ,kad sam bio u mobitel servisu kazu da treba ubaciti softwer ????
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    nema to veze sa softverom. Reci mi jesi li se preko drugog nekog telefona prijavio za internet i je li islo?
    Edit: probaj napraviti novi profil i unesi samo APN: active.bhmobile.ba i aktiviraj ga. Tako je meni na nokiji i sony ericssonu k610. Ako opet ne bude radilo najvjerovatnije ti nije prijavljen ili aktiviran internet. Ako imas jos neki telefon prijavi se preko njega na gore navedeni broj.
     
  9. emirbrega

    emirbrega Novi član

    da prvi put i na tom drugom telefonu je mogao ..samsunt sgh-c260
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    onda probaj ovo iznad sto sam rekao s novim internet profilom.
     
  11. emirbrega

    emirbrega Novi član

    napravio sam profil bh mobile i nasao APN i sve ukucao sto je pisalo za rucno ubacivanje na njihovoj stranici..al opet ista stvar....