1. Venom

    Venom Aktivista

    Kontam sebi uzeti ovaj mob, pa da pitam gdje ima da se uzme ( osim u imamexu, jer sam vidio nije dobio neke preporuke od juzera :lol: )?
    Gledao sam gore po carsiji , nema u onim radnjama ni s500 ni w580, a ne znam gdje ima neka pouzdana radnja sa recimo finim povoljnim cijenama.
    Znam da ima kod ovih "dilera" i za nesto manju cijenu, al bolje dodati koju marku za neku garanciju.

    Eto ako neko zna, da obidjem ovih dana, jer bi u petak dobio pare pa da uzmem. Unaprijed zahvalan :smt003
     
  2. Venom

    Venom Aktivista

    Ja znalaca, jel to niko ne zna nijednu radnju u Sa? ... wtf
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Imas u telekomu taj telefon, cak i bolje nego lovu istrest u cugu.
     
  4. Venom

    Venom Aktivista

    Sure, 58KM minimalno mjesecno placat racun za telefon. 18KM sama predplata, 40KM rata za mob, i jos koliko potrosim kucnog pih. Pa bolje mi je odjednom dati nekih 380km, i nikad vise, nego citavu se godinu peglat sa tim retardiranim racunom.

    Nego vidio sam na site-u imamexa da ima ovaj mob... :smt003
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Za imamex kruzi prica da su na limitu sto se tice postivanja garancije itd...
     
  6. Venom

    Venom Aktivista

    Shit, ne znam gdje da pogledam. Mobil Media papreno, a i svakako nemaju, one radnje u gradu imaju bruku mobitela samo nemaju ovaj, a imamex je kako vidim gay :smt005

    Na kraju cu i odustati od kupovine i cekati dok izadje 6220 i spusti se na 450km :D
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    što je definitivno minimum za mobilni :roll:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Syss, hoce ljudi i da se poigraju na telefonima, i prave "kvalitetne" fotke. :lol:
    Fino zbavis N70 a ostatak pametnije potrosis.