Silkroad Online

Discussion in 'Igre i konzole' started by wacko, Dec 9, 2005.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    pa meni je nick u igri Ahmet (case sensitive) i ja se zovem AhmetT a ne AhmetD
     
  2. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Hm.. odustajem od ideje da igram Silkroad... vidim na forumu da su velike prituzbe na preopterecenost servera i da ne ispunjavaju bas sve ono sto su obecali (evropska i islamska - arapska civilizacija). Igra je u povoju i bojim se da ne dozivi kolaps kao slicne igre (Cronous).
    Tko zeli stvarno dobru BESPLATNU igru, bez problema na serveru, problematicnih BUGova, iznenadnog nestanka igre sa lica INTERNETA i igrivu nek oproba Knight (dugostojeci a podrzava ga e-Systems ozbiljna korporacija za besplatne on-line igre) te Priston Tale do lvl40.

    Trenutno DEGUSTIRAM Conquer ima dosta igraca okupljenih oko sebe, a i grafa nije losa + moze raditi na slabijim masinkama... + ako kreatori nisu napaceni grafikom onda su vjerovatno zauzeti dobrom pricom ili nemaju niti jedno niti drugo... bum videl ;)

    PlaneShift MMORPG, zaobidjite obavezno da ne ograjisete kada vidite likove kako, umjesto da hodaju, klize po kolodvoru i stepenicama... :D prolaze kroz druge igrace i sl....
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    OK

    kako hoces. svako ima pravo na izbor.
     
  4. wacko

    wacko Aktivista

    iamli neko da mi sprzi silkroad a da ja u tuzli bio bih jako zahvalan :D
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ako svratis u gradacac javi mi i dacu ti ja cd