Sleeving kit

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Aldiin, Nov 10, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav.
    Zanima me gdje bih mogao naći u BiH neki sleeving kit ili nešto slično, neda mi se sam naručivati sa ebaya ako još neko hoće možemo zajedno ?
    Volio bih da sredim kućište, uradio sam perfektan cable menagment ali milion boja po kućištu :(
     
  2. selvin

    selvin Moderator

  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa da li iko ima ili barem nešto zna za ovo :/
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Trebalo bi da ima u Conradu. Ima u Austrijskom.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Možel mi neko reč šta da mu kažem šta da tražim jer kad kažem sleeving kit frajer se izgubi ?

    Zvao sam ovo sa pika što sam našao, i frajer govori o termo bužiri ali to meni ne treba..

    Možel neki link?
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

  7. GV

    GV Komšija

  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    A ne znam prijatelju da li je valjana stranica, ne znam za koliko ce doci i ne znam koliko je shipping :(

    Ovo bih volio uzeti jer je ovo pravi kit, ali nažalost ništa ovo je USA, dugo će trebati da se dostavi + sve te glupost :(
     
  9. k0ST

    k0ST Aktivista

    Evo druze Aldine, najbolje sto mozes naruciti: http://en.mdpc-x.com/ Uzimalo je par nas ovdje sa foruma prije par godina...
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    To sam mu ja poslao odmah u prvom postu, ali vidis da nece.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Rado bih ja to uzeo prijatelju, ali kao prvo zanima me za koliko će doći kod mene jer mislim da nije Europski site u pitanju?
    Jednostavno pogledaj cijenu prijatelju, pa samo ovaj jedan alat košta 33km mislim da je to stvarno pretjerano i previše..

    Ako neko može reći tačno šta trebam kupiti i koliko će me izaći sve ?
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa gledajuci da si pitanje postavio prije dva mjeseca da si odmah narucio do sad bi sigurno doslo.
     
  13. anel007

    anel007 Komšija

    redovno na posiljke cekam po mjesec i vise tako da se prvo moras pomiriti s tim ako zelis narucivati iz inostranstva, drugo raja na ovom forumu vecinom kupuje kvalitetnije stvari tako da je zbog toga cijena mozda velika za tebe, sigurno mozes po kineskim wholesale stranicama naci to dosta jeftinije samo je pitanje kakvog je kvaliteta sve to :wink:
     
  14. k0ST

    k0ST Aktivista

    1-2 sedmice, lik koji drzi (Nils) je bukvalno legenda - ono sto si gledao po stranjskim forumima ti je upravo njegov sleeving...
     
  15. black

    black Komšija

  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  17. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista