Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Moze li neko preporuciti neke sluse sa mikrofonom od 30 pa do nekih 60KM

    Za online gaming
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja danas kupio cloud 2,bez rijeci sam.Od kvalitete zvuka mikrofona,udobnosti,kvalitete izrade,zvuka,ne mogu da opisem.Do sada sam koristio prvo fatal1ty slusalice pa onda presao na siberia v2 koje sam koristio svega par dana jer su neudobne (zbog naocala) pa sam ih vecinu vremena samo drzao oko vrata.Ove cloud 2 su neka nova dimenzija,vrijedne su svake marke,pa i vise.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gdje si ih kupio?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    U imtecu,170 KM.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u nekom od proslih brojeva BUG magazina,bio test slusalica i te cloud 2 odnijele pobjedu
    takodjer preporucuju i cloud 1 tj. originalni model,jer su skoro pa iste a moguce da su jeftinije od nasljednika

    ja bas i ne slusam muziku preko slusalica,pa ih slabo i koristim...imam neke philipsove,kupljene prije 10 godina :D
    davale su solidan zvuk na staroj aurigy 2 zvucnoj kartici a na ovoj ausovoj zvucnoj su kriza ali je zvuk preko zvucnika puno bolji od SB audigy 2

    za zvuk treba spojiti vise stvari da funkcionise po zeljama :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sluške su stvarno odlične. Ja sam nedavno nabavio CloudX Pro koje su bazirane upravo na Cloud 2 osim što nemaju virtual 7.1 ali imaju neke druge prednosti i stvarno su udobne i dobre. Ja sam prilikom traženja slušalica gledao udobnost i noise-cancellation na mikrofonu kao glavne stavke, pored cijene naravno :mrgreen: Doduše kasnio sam skontao da mi možda i nisu trebale tako skupe slušalice jer nisam neki pro gamer da mi trebaju dobre slušalice ali hajde nisam ih ni uzeo zbog toga.
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    Ovo kad stavim na glavu osjecam se ko csgo komentator :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam sebi prije par godine uzeo Playstation Gold sluse. Meni super. Iako su bezicne, nikad problema nisam imao. Odlican zvuk.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni trebaju neke fine, solidne, over ear slusalice, 3,5mm jack... ima li neko neku preporuku? Znaci ne headset, ne treba mi mikrofon, treba mi za muziku.
     
  10. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Shure SRH 440 :D
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam ja za prodati sennheiser hd598

    Premijum kvalitet,mint stanje. Full paket kao iz trgovine.

    Ako te zanima javi se na pp

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sinoc kupi neke sportske bluetooth slusalice sa mikrofonom,na gearbestu na nekom popustu 7 dolara i jos imaju neki bodovi na GB i niza cijena za dolar,dakle izasle me 6 dolara :D
    ima dosta rewiev-a,vecinom ih hvale :D

    http://www.gearbest.com/earphones/pp_72597.html?wid=21
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gearbest ubija

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je li ko koristio active noise canceling sluske? Koliko to zbilja valja?
     
  15. Ninja

    Ninja Komšija

    Imam Bose QuietComfort 25, zbilja valja. Ako slušaš muziku ili gledaš film, ne čuješ ništa osim toga.
    Malo je neprijatno ako uključiš noise canceling kad nikakav signal ne dolazi u slušalice, ali navikneš se na to. Možda ti nećeš ni primijetit, ja volim tišinu.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni i treba da "ubijem" neprijatne zvukove, galamu i buku napolju i u kuci, nije mi rjesenje pustit muziku da nadglasa to sve jer me onda muzika ometa.
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Dovoljna je skroz tiha muzika ili neki zvuk sa Noisli da ne bude neprijatno. A spolja se ne čuje ništa, osim ako neko baš dreči.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja neki dan uze playstation sluse, bezicne, jos su u kutiji. Mrsko mi zvucnike bilo po sobi razvlaciti, a i retardiran je dizajn sobe, nikako ne mozes pravi 5.1 setup da napravis.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Stevie, ja bi preporucio da testiras jedno 10-15m slusalice od nekog, ili u nekoj prodavnici. Ne odgovara svakome (iako mislis da ce odgovarati) totalna izolacija zvuka. Ja volim kad je tiho, ali sam dosta dugo testirao bas Bose QC25 i nikako mi nije lezalo, kao da imam pritisak nekakav u glavi/usima - totalno cudno. Prije nego investiras vecu sumu bolje ti je testiraj barem dan-dva (ako ne mozes onda koliko mozes, i to sa zvukom, bez zvuka, low zvuk i sl.) Najgori mi je osjecaj bio kad si okruzen silnom bukom i stavis ih, mozak mi se uz.ebe sav :D

    Naravno, nije svima isto, neko uziva u tome kao Ninja, ali uglavnom ima i ova strana.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni su odlicne. Ja igram puno BF MP, pa mi je potrebno da cujem svaki susanj, kretanje, i ove su mi pokrile sve to.