slušalice...

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by syss, Apr 5, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    eto pročito sam test sennheiser slušalica i vjerujem da su stvarno vrlo dobre... sam bi uz njih htio preporučiti i grado slušalice, koje doduše nemaju mikrofon, podosta su skupe (ima naravno i jeftinijih modela), ružne se (al o ukusima se ne raspravlja) i zvuče strahovito dobro. ja sam konkretno slušao model sr-60 (mislim da koštaju oko 70-ak€) na rotel 931 pojačalu i stvarno zvuče bajno... uglavnom ako koga zanima, klik na link i čitati recenzije...

    http://www.gradolabs.com/

    toliko od mene... pozdrav!
     
  2. Esh

    Esh HWB

    provjerit cu i te, mada ovo stvarno sto sam vidio, barem sto se dizajna tice je veoma lose, no vjerujem da je kvalitet zvuka (sto je i vaznije) dobar..

    probat cu sad da uvedem da ovako ponekad testiramo i komponente kao sto su slusalice, kvalitetne podloge za miseve i sl.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    misli ono što sam čuo kroz te slušalice je stvarno dobro, a slušo sam rock, jazz, metal... mislim vjerovatno si vidio dijelove recenzija na njihovim stranicama... uglavnom tamo su skoro svi vodeći audio časopisi na svijetu.

    rs-1 model ne moraš recenzirat jer mislim da košta blizu 1000€ + 1000€ za preamp :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    auch : )

    bas cemo vidjet ovih dana i neki sony-ev model istog cjenovnog ranga (kao sennheiser) pa da vidimo kako to rade japanci:D

    inace, muzicki test > hip-hop test : )

    haha
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ma samo ne hip-hop :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    nemoj da se ljutim na tebe 8)
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Kada su u pitanju ti jeftiniji modeli uzeo sam ja sebi Gembird-ove slusalice, nazalost bez mikrofona ali sa force feedback-om...koji mi i nije toliko vazan iako je extra za igre poput BF, MOHAA, COD isl. Uglavnom, slusalice mi se cine jako dobro i rade odlicno...

    P.S. Cijena 35km mpc