Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ima li ko voljan malo pojasniti oko accounta, koja mi je opcija share-anja ps+, primarni, sekundarni... Na drugom ps4 bi se igre vecinom igrale offline. Ako sam dobro shvatio drugi psn, konzola sekundarna, ps+ od primarnog i moram uvijek online biti?
    Jos da pitam, ako hocu drugi ps+ u kombinaciji, onda bi procedura bila jos jedan psn, vratiti na primarni i taj ps+
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj sto ce biti offline PS4, na njemu stavi da ti racun sa PS+ bude 'primary'. Onda i offline igras bez problema. Na tom drugom PS4 igraj direktno naravno na tom racunu na kojem je PS+, ali da bi igrao digitalne igre na tom PS4, na kojem PS+ nije 'primary', moras biti online inace ce ti igre biti zakljucane.
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa jesam li onda dobro napisao? Znaci postavim kao sekundarni, ne gasim net i skidam igre i igram, a to ne utice na primarni(mozemo li istovremeno biti online sa razlicitm psn)?
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne utice. Mozete biti online u isto vrijeme sa razlicitim PSN. Ti direktno na tom na kojem je PS+, a na tom drugom PS4 gdje je PS+ racun stavljen kao primarni napravis drugi racun i na njemu pikas.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zvekno sam digitlni preorder spidermana.
    Najhapan sam drama.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    God of War - prosjecna ocjena na Metacriticu 94!
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. Esh

    Esh HWB

    Patton2410 likes this.
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jos hefta. :)
     
    Sena likes this.
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Taman da odigram tricu, iako koliko sam skontao story nema neke velike veze. Ali svako malo idem i gleda. Koliko jos minuta do pre-loada, hahahha.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Mehanika igranja je poprilično promijenjena pod utjecajem serijala kao što je Dark Souls, tako da ove igre ranije osim nekih folova tipa chestovi ili kako se igra sa bossovima, nemaju sa aspekta gameplaya puno veze sa novom God of War igrom..
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Što kasnije izađe to bolje. :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije hica uopste, imam jos svasta odigrat.
     
    Sena likes this.
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam ostavio dva hdmi porta za next gen maher.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Krenuo je preload za GoW. Igra teska 44,4GB.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Skino se.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Ako neko hoce, imam PS4 Star Wars Classics voucher. Jedina caka je, sto je US based code. Ja sam ga dobio us PS, medjutim nisam nesto plaho zainteresovan. Ako nekom treba, nek se javi na PM. HWB raji dzbalabe, naravski :)

    [​IMG]
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kuci za sat, pa upalit GoW. Mmmmm