Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Odigrao sat ipo sto sam imao vremena. Za sada odlicno. Combat extra, i to tek nesto kao prologue combat sam prosao, i raznolikost je odlicna. Nema loading screenova, ides iz gameplaya u cut scene, i iz bez prekida. Isto kad i u druge areas ulazis, Story je tesko ocijeniti jer nisam nigdje jos krenuo sa njom.

    Niti jedan glitch niti bug. Grafika extra. Smooth gameply za sada.
     
    Vedo likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Demo za Detroit Become Human, izlazi sutra. Igra je otisla gold.
     
    Vedo likes this.
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh blago se tebi, samo gejmas.

    Ako stignem ovo ljeto bi volio zavrsiti Witcherove ekspanzije. Main story sam prosao odavno, a pokusavam ekspanzije vec ima 100 godina, ne stignem.

    GoW nikad nisam igrao, kad bi htio, gdje da pocnem? Da li je OK uzeti odmah najnoviji i purnjati ili?
     
    Patton2410 likes this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vise pratim nego sto gejmam. :D GoW, izasao eto 3-4 dana, a nisam ga uspjeo odigrat 3-4 sata. :(

    Koliko vidim u ovom GoW, ti i dalje jesi onaj stari Kratos, ali ne vidim da se previse preplice sa starim svijetom iz kojeg je pobjegao. Sve izgleda kao novi start, pa pretpostavljam da igra nece previse gledati unazad. Mada, opet kazem samo sam odigrao 3-4 sata, pa je to tesko zakljuciti. Vidio sam da su Kotaku ili je Polygon, da su pisali bas o tome da li igrati sve od pocetka ili je okaj odmah krenuti sa ovim. Nisam citao te clanke jer nisam hjtjeo da si ista spojlam, ali vidjet cu mogu li naci, pa tebi proslijedi, da malo uvida dobijes odakle krenuti.

    I ako se odlucis igrati prva 3 dijela, sigurno da ces uzivati, jer je odlican serijal.
     
    Last edited: Apr 23, 2018
    donjapa likes this.
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Story GoW-a je fenomenalan, savršen. Ako voliš mitologiju, nećeš se moći odvojiti od igre.

    Ja bih igrao sve od početka, može ti samo zanimljivije biti.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Preskoči stare dijelove, precijenjeni su previše i uopšte nisu povezani sa novim dijelom, čak šta više sumnjam da bi ti bili i zanimljivi jer su obični button mash. Da nije glavnog lika sa imenom i izgledom ne bi se igra ni mogla zvati tako. Jedina poveznica sa starim dijelovima je Kratos, sve, ama baš sve ostalo je drugačije.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Citao sam malo i generalno kazu da ako uzmes ispocetka da ces se zasititi igre dok dodju ove bolje verzije. Najbolje mozda Jutub i pregledati gameplay i pricu od prve do trece, i onda opaliti po cetvrtoj. Mislim da ce tako i biti, nemam tog luksuza da igram sve ispocetka sad kad vidim da su ipak povelike igre :D Hvala na savjetima svakako.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Čak ti ni priča ne igra ulogu jer nije direktno ništa povezano. Imaš na IGN 7 minute recap, mislim da će ti biti dovoljno.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da uzmes bilo koju igru, i odigras je od prvog do cetvrtog dijela u kratkom roku mislim da bi se zasitio. :D Kad je igras u rasponu od 13 godina drugacije je. :)

    Kakav lore video koji sumira pricu iz prva 3 dijela nadjes i sagledas. :)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam igrao prvi dio kada je ozašao, nisam usta zatvorio do kraja igre, tako da nisu precjenjeni, najbolje igre u žanru. Treći dio jedva do pola, tako da je genijalan potez što su promijenili smijer.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prva 3 dijela su 10/10, a ni portable igrama nista ne fali.
     
    Vedo likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GoW za PSP su bili prilicno dobri. Presao sam 2, ne znam je li bilo vise od toga.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    zoi likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

    God of War beton! Prica, combat, zagonetke, grafika, gameplay, sve je za deset. Ja sam odigrao neka 3 sata, ali sam se dosta vrtio po istim zonama da mi ne promakne sta. Ne zuri mi se da predjem igru. Kao sto Patton rece, igra je jako raznolika, svaka zona izgleda totalno drugacije od prethodne, AI je dobro uradjen, zagonetke su extra, Kratos voice acting je epic! Ja igram na 1080p 40 inch TV-u i izgleda beton. Volio bi da sam uzeo igru nakon prelaska na 4K, ali nisam mogao da cekam :D Samo cu obavezno prebacit zvucinike na PS4 dok ne predjem igru, jer je stvarno steta igrat na TV ozvucenju.
     
    Patton2410 and Sena like this.
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako ko bude kupovao novi humble bundle pa bude htio prodati ili pokloniti Alien Isolation nek se javi na pm :) a mogli bi se dogovoriti i za neki dead rising.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja da se privalim pošto me samo zanima MegaMan Collection. :D
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS plus za Maj:

    Beyond: Two Souls
    Reyman Legends

    Da se taj Humble Bundle moze uzet preko PSN storea, odmah bi ga pokupio, jer imam taman dovoljno u walletu. Ovako mi se nedaju pare.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Juce htio uzeti Raymana da igram sa zenom. Onaj besplatni Skyforce smo prekucali. Ni Beyond nisam nikad stigao odigrati, bas mi se potrefio mjesec.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Rayman sa ženom ekstra, šteta što nema još koji nastavak.
     
    Pelikan likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    God of War je jednostavno predobar. Wow. Sto vise igram sve bolji i bolji. Iskreno kontao sam da su reviews prije izlaska igre malo napuhali ocjene, ali totalno igra ooravdava sav hvalospjev.

    Nadam se da ce Sony Santa Monika Studio, prenjeti ovo sto su urafili sa GoW, na The Order 1886, jer ta igra ima toliko potencijala. Meni je se licno i prvi dio svidio, ali vidjevsi sta su sad uradili sa GoW, moze to puno bolje.