Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I meni se mnogo dopada, al' kamera i 'lock' na neprijatelje su totalni promašaj. U kombinaciji sa premalim 'arenama' desi se ko od šale da ne vidiš ko te s koje strane napada. One šarene strelice oko Kratosa su totalno neefikasne i samo naglašavaju sve što ne valja sa kamerom. Barem je na hard dosta teže od prethodnih igara, mnogo se gine dok ne stigneš do prvog kampa za nadogradnju oružja.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ne koristim lock on. Jednostavno me ustrucava u free flow borbi kakvu hocu da imam. Puno bolje bez lokanja. Rijetko ko i da koristi. Ali eto ima ta opcija za one kojima je teze pratiti mete, pa da pripomogne. Ne smeta.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Meni je na pocetku, ugao kamere bio malo anksiozan, ali sam se navikao. Igra jednostavno izgleda prelijepo, nekad stanem pa se divim po par sekundi :D Stvarno su odraili dobar posao. Ja mislim da su izvukli svaki atom snage iz PS4, da bi realizovali ovakvo vizuelno dostignuce. Btw. prebacio sam ozvucenje na PS4, samo radi GoW, voice acting i zvucni efekti su Uber! Naslov, definitivno vrijedan release cijene...
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Joj, samo me hajcate! Cekam havera da je prekuca, pa da mi proslijedi. :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja se jedva suzdrzavam :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja je kontam uzet na Piku za 40 KM, ne smijes ici online sa konzolom inace gubis igru. Al dat 40 KM, odigrat je i onda ciao.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Diskutovali smo više puta o tome na forumu. Prevara, bacanje para. Radije daj nekom od kolega 10-20km i odigraj naslov.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Više se isplati kupiti original, preći i opet prodati.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sta to. Hakovan ps4?

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vedo spominje ove pik prevarante što prodaju igre na accountima po niskim cijenama. Neo samo govori da se više isplati kupiti "original" (CD).
     
    Sena likes this.
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije "original" već legit original (110-140KM u zavisnosti od radnje).
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fakat, ako ces clvec dati 40KM mozes komotno uzeti original i prodati, isto te haman dodje a makar si pare dao gdje treba.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zar nemas nekog jarana, rodjaka sa kojim bi mogao uzeti po pola digitalnu verziju? Izadje te manje od 50km tako, oko 45 ja mislim. Ako vec tu mutnu radnju placas 40, zasto ne legalnu uzet za koju marku vise.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Uvijek uzimam samo digitalno igre preko US PSN storea i placam full cijenu. Al s obzirom da je GoW 'jednom predji i brisi' kontao probat ovo za 40KM, da ne dajem 60 USD. Al ima i ta, uzet disc verziju pa prodati.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja cu ganjat platinum pa ce mi trebat najmanje 2 prelaska. Prvi uvijek igram ne obaziruci se na trofeje.
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kupi novu za 120 KM, moci ces je poslije, cim je prekucas, hladno prodati za 80 KM.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja imam digitalnu verziju, ali je jos nisam tako, jbg zdravlje me jebe, ali aj ima vremena.
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Ima metoda kojom se mogu digitalne kopije igre dijeliti ali osoba mora biti od povjerenja.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GoW u 3 dana prodao 3,1mil kopiju.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo ja i zoi probali, ma ovo je epic fakat. Svaka im cast.