Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sto ste razmazeni :D
     
    zoi likes this.
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PS4 samo za ekskluzive, ostalo nula bodova.
     
    sgtPepper likes this.
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Fokus treba biti na framerateu, a ne na rezoluciji ... Hajd da nisam probao npr Last of Us u 60fps-a, pa OK, jer nemam uporediti. Ali preći sa Last of Us-a (koji prelijepo izgleda na PS4) i odličnih 60fpsa na Uncharted 4 (koji opet i duplo bolje izgleda od Last of Us) u 30fps - patnja živa. Dupli framerate (ako je postojeći 30fps) > dupla rezolucija ili duplo veći broj poligona čega li već ...
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne misli svako ko ti. Ja sam tlou remaster igrao u 30 fps svojim izborom. Po meni je najbolja opcija da se stavi izbor kao što ima u tlou remasteru pa da svako sebi izabere.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koji je rahatluk igrat i ne opterecavat se svim i svacim. :D
     
    Pelikan and Qler like this.
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos Uncharted 4 ima pravo smooth 30fps, meni ni najmanje ne smeta. Bloodborne je najkriticniji ali i njeg igrao vise puta s ceifom.
     
    Patton2410 and Sena like this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imam mislim oko 500+ sati na Bloodborne. Uzivao svaki minut igrajuci je, sto sam sto u co op. :D
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Until Dawn, brezobrazno lose performanse :D Ne pretjerujem, nekad je bilo ispod 20 FPSA, uzas...
     
  9. Comander

    Comander Novi član

    Zamolio bih uvazene forumase za malu pomoc, da li je moguce povezivanje ps4 na monitor koji nema hdmi-mozda je laicko pitanje ali se ne razumijem oko toga pa bez zamjerke. Monitor je fhd 24 i ima dp, vga i dvi.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    trebalo bi da moze preko HDMI na DVI prelaza.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni je nenormalna razlika u odnosu na npr. Uncharted 3. UC4 zaista fenomenalno izgleda, mislim da je grafički ubjedljivo najljepša igra što sam igrao, puca od detalja, ali tačno osjetim 30fps, svaka čast onome kome to ne smeta. Na stranu grafički izgled UC4, ali mi je svejedno bolje iskustvo sa npr UC3 ili Last of Us koje su PS3 igre ali lockanih 60fps plus što je super grafički remaster urađen za PS4. Kao što neko reče gore, PS4 samo sa ekskluzive, sve ostalo lijepi PC i 60fps.
     
  12. Comander

    Comander Novi član

    Tako sam i ja nesto kontao da bi moglo fercerati ali opet nije zgoreg se informisati.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Monitor mora podržavati HDCP btw.
     
  14. Comander

    Comander Novi član

    Sad sam to provjerio na disp.specifications(ako se isti moze uzeti kao mjerodavan) i za moj monitor stoji da podrzava hdcp. Da li ima neka mogucnost da se to provjeri da budem 100% siguran?
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bićeš 100% siguran kad pustiš neki zaštićen sadržaj.
     
    Comander likes this.
  16. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    PlayStation Plus Free PS4 Games Lineup September 2018 | PS4

    :)
     
    Esh likes this.
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj Destiny 2, lijepo bome
     
  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  19. ming

    ming Veteran foruma

    Zato spremi vreću para za ingame kupovinu.
     
    Sena likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Destiny 2 je free, ali je dosta je sakriveno u DLC. Sad u utorak izlazi novi DLC, i mislim da paket sa svim DLC, ukljucujuci i novi kosta 50$. Definitivno se ne isplati.