Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja mislim da će ovaj put sony odstupiti od svog rituala izbacivanja konzola svakih 6-7 god..

    ps4 pro ima ponuditi bruku mogućnosti + nevjerovatan nadolazeći library igara.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mogu oni odstupiti ako Microsoft izbaci konzolu..
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisam pogledao video, ali ako je rijec o ovome iz naslova Fortnite vec neko vrijeme radi u Crossplay. Znam jer moj mali igra na PC, sa dvojicom drugova koji su na PS, a plus smo jednom probali i ja sam sa Xbox-om uletio u squad. I ja sam se malo cudio, ali je funkcionisalo. Doduse morao si u Fort ite da ukljucis neku opciju "elite friends", tako nesto, kao da prihvatas da igras sa ljudima sa drugih platformi.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Mislim da je Cerny rekao u nekom interviju, da je striktan da nece biti u next gen nikakvih pro modela, jer su samo napravili pomutnju i dodatan posao Sony i devovima.
    Sa druge atrane za nas je dobro je ce next gen biti jaci nego sto bi bio da nisu izasle nabildane konzole.
     
    Last edited: Sep 27, 2018
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  7. Neso

    Neso Komšija

    Daj nam ba igru, jeb&l@ ih te gluparije :)
     
    Sena likes this.
  8. Neso

    Neso Komšija

    PlayStation Experience Not Happening in 2018, Sony Admits to Not Having Enough to Show

    “For 2018, I know this is going to be a disappointment to some people, but we decided not to hold PlayStation Experience. The reason behind that is, we don’t have…we have a lot of progress, and now that we have Spider-Man, looking down in 2019 to games like Dreams and Days Gone, but we wouldn’t have enough to bring people altogether in some location in North America to have that event. We don’t want to set expectations really high and then not deliver on it. It was a hard decision, but we have determined we will not hold PlayStation Experience.”

    https://wccftech.com/playstation-experience-2018-not-happening/
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Treba mi preporuka za ps4 igru za djecaka od 8 godina. Little big planet 3 ili Rayman Legends? Ili nesto trece? Nemam pojma sta je aktuelno a ide kao poklon. Fifu i PES vec ima i to razvaljuje :)
     
  10. Archiebald

    Archiebald Novi član

    Sta mislis o Crash Bandicoot trilogiji?
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije ni to lose, nisam se odmah sjetio. Jel ima co-op mod, da mogu dva igraca zajedno igrati?
     
  12. Archiebald

    Archiebald Novi član

    Mislim da ne, nazalost, samo single player. Prva tri dijela Crasha sa PS1 remasterirana za PS4. E sad, sta je bolje, to ili neki od ovih naslova koje si nabrojao, ne znam.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Lego ima coop
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sestric ima 6 godina, obozava Rayman. Super je i u coop.
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ratchet & Clank je super igra, ali nema co-op.
     
  16. Esh

    Esh HWB

     
    Sena likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Presao spiderman, odlican, i veoma emotivan ending.
    Bit ce nastavak sigurno, samo sigurno ne na ovoj generaciji.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    PSN Name Changes Confirmed by Sony, First Is Free, Then You Have to Pay

    Napokon?
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    a koji je fazon sa mjenjanjem imena?



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk