Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Nabavim onu uncharted kolekciju povoljno, kakav treš od igre. Ja mislim da je jedino Bioware više nahajpan od Naughty Doga.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U ovoj generaciji gomila prosječnih igara koje su pokupile 9/10 i 10/10 na recenzijama.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ako neko ima kakav dobar JRPG za prodati mušterija sam, pogotovo FFXII remaster.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja nisam odigrao uncharted 4 uopste.
    Napucano sve, ali tjerao sam se mjesecima, i stigao do 5 chaptera ja mislim.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uncharted 4 je masterpiece u svakom pogledu.

    @ming Nier Automata. (vjerovatno neko prodaje na piku)
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Priča tvog života.

    Dragon Quest XII od novijih je dobar.
    Uncharted svaki isti. Ja sam za PS3 uzeo da odigram sva tri u cugu, na karaju trećeg mi muka bilo od njega.
    Bolja je nova Lara od sva tri skupa, četvrti nisam igrao, garant je isto sranje.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Yep, lara mnogo bolja.
    Predjem ti ja dosta igara ba hakeru sada, pogotovo kako sam na jednoj konzoli ostao.
     
    Last edited: Nov 30, 2018
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moze Lara prismrdit Unchartedu. Tako su jaki likovi i prica u Lari da zaboravis sta se desilo cim ostavis dzojstik. Bolje da je nema nikako. Prvi Uncharted prosjek, drugi 10/10, igrao vise puta, treci dio more of the same. Cetvrti dio masterpiece samo takav. Lost Legacy jos nisam probao.

    Ni No Kuni 2 dobar za sad, ali ovi japanci nikako da saznaju za autosave. Ne mogu da vjerujem da moram manuelno snimati u 2018. I to nije quick save, nego odaberes save file, pa prihavtis, pa ono yes za overwrite omggg Ako neko bude igrao, obavezno na hard staviti sto je zapravo normal. Normal u igri je prelagan, Expert brutalan.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Oke za atmosferu i likove ali malo penjanja, malo borbe (očajne) pa zagonetka (glupa) u tri dijela sa boljom grafikom, nema šta masterpiece.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vjeruj mi, cetvorka je donjela bruku promjena. Trebas odigrati.. apsolutno se slazem sa pelikanom.
     
    Last edited: Nov 30, 2018
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma Laru izvlaci samo sto joj gledas u dupe citavu igru :D Prvi dio mi je bio dobar, ali prica i likovi kriminalni. Srecom gameplay je bio na nivou. Drugi dio je imao jos vise price, a jos je gora bila. Nisam ni zavrsio igru. Mada mi je slabo isla na PC, pa me mozda i to iritiralo. Uzet nekad za PS4 pa probati rahat. Ja sam igrao Unchartede kako su izlazili i tad nije bilo nista slicno. Uncharted 3 je izasao 2011., a Lara 2013. i ocito su samo dotjerali forumulu Uncharteda. Tako da mozes jedino porediti U4 sa Larama.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na UC4 i MP je zabavan za igrati. Fine akcije bude.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    GoW, kakva igra. Definitivno 10/10. Valja krenuti u New Game +.[​IMG]
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mene je GoW baš smorio u mnogim aspektima, previše mikro menadžmenta za ovaj tip igre, a kraj zbrzan maksimalno. Previše sam očekivao nažalost...
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je prilicno free flowing. Nemam zamjerki. Uzivao od prve do zadnje minute. Ja dosta explore. Main misija mi je uvijek u drugom planu.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo sam ja platinu, na kraju ispalo gubljenje vremena. Treba proletiti kroz glavnu igru na 'easy' i bataliti.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma kakvi, citava igra je vrh. Uzivat u svakom djelicu.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da sam radio recenziju dobila bi 7.5/10, možda bi se moglo 'nategnuti' na 8.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Meni je GoW super legao.
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni je GoW uz Witchera najbolja igra ove generacije.