Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je Diablo 3 impresivna igrica. Rekao bi jedna od bolje optimiziranih igrica na PS4. 60FPS. Radi tako savrseno. Gameplay je zabavan. Konstanto novu opremu dobijas, nove skilove otkljucavas. Kupio je ima 2 mjeseca, a i dalje je igram svake sedmice. Imam 3 lika i ni sa jednim nisam zavrsio. :D Sa jednim igram sam, sa drugim sa jos 3icom, a sa trecim sa ovim jos jednim jaranom. I uvijek zabavno, jer svaki lik ima svoje sposobnosti, pa je uvijek interesantno.

    Meni se svidja. Sad sve je do toga volis li ti takav tip igre.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vjerovatno cu je uzeti, problem je sto nemam vremena da igram, nagomilavaju mi se igre a ne stignem nista odigrati kako treba, a uvijek nekakvi "sales" pa nesto ubacis u korpu, no good.

    Kupio UFC, razocaran totalno, bacio lovu bezveze, kontam haj kad neko dodje pa mozemo igrati ako nista.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja isti znam biti takav. Imam igrica koje jos nisam pipnuo, ali nebi volio da me masi sale. Pogledas koji video, vidis svidja li ti se bas igrica, pa se skontaj.

    Ja nikad nisam bio ljubitelj sportskih igrara, iako obozavam gledati sport. Sreca moja, jer svake godine izbacuju ista sr.anja.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    The Order 1886 karina . Za par mjeseci ce biti dzabe na ps plusu :lol:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dobar je Order u normalnim zemljama gdje možeš platiti 5€ i iznajmiti igru na 5-7 dana. A ovih 70€ što traže je stvarno suludo.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne cini se igra losa sudeci po Let's Play, ali je nevjerovatno kratka... U pola cijene bi razmislio isplati se, jer nema ni replay value.
     
  7. levian86

    levian86 Aktivista

    [​IMG]

    Nadao sam se da ce Order bit stvarno odlicna igra :(
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije toliko loša igra, ali previše košta za ono što nudi.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo Tomb Raider i Shadow of Mordor za 39$. The Order kada bude isplativija. Ne kazem da je losa igra, ali u ovom trenutku me ne privlaci previse.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    The Order 1886 samo dobro izgleda ( nove konzole ) . QTE na svakom cosku , haman i zadnji boss je QTE koji reharsh nekog predhodnog ... Cover base kopija GOW-og ... Prica ima potencijala al je nedovrseno tj planirali su sigurno jos 2 igre ... i kratko . I kako mogu ljudi reci da je ovo dobro . Dok tako govorimo i dobijat cemo ovakva sranja .
    Bezveze pokrenem JD 1 HD i odigram ga 100 % . Cistih 10-12 sati uzitka . Gdje su nestale takve igre . Vec jak 2 je bio smece ( glupa gta mehanika )
     
  11. levian86

    levian86 Aktivista

    Ja nesto planiram da uzmem Telltale kolekciju, najvise zbog GOT, Borderlands i Wolfa.
    Jos ona akcija od potrosi 100$ da dobijes 15 je totlana navlakusa kojoj ne znam da odolim :S
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovaj The Order je daleko najljepsa igra koju sam vidio. Nevjerovatno izgleda.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izgleda super. Cak mi se i cinematic view svidja. Storytelling isto tako. Nemam nista protiv QTE, niti silnih cut scene. Gameplay izgleda sasvim ok. Jedino me odbija sto je kratka. Kad bude jeftinija, definitivno ce se uzeti.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bloodborne izlazi za 20 dana. Izasao video sa novim bossom:




    A tu je i making of:




    Malo stariji gampeplay, jos iz Alfa-e. Ne znam je neko vec postavljao:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Sony najavio remaster za God Of War 3, tokom dana ce biti trailer.
    Super, meni mozda i najjaca igra iz PS3 ere.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bloodborne 93 na metacritic (35 reviews). Cini se fenomenalna, trebao bi sutra-prekosutra probati, pa javim utiske.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za sada svi hvale Bloodborne. Ja i jaran cemo cekati jos par dana da poberemo utiske, pa onda kupiti aBd.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    10% off na sve igre na PS Store ovaj vikend.
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jel ko igrao Splinter Cell HD Trilogy ... ? i valjal sta ?
    poslabe su recenzije al da mi je odigrat ponovo na gamepadu a pc verzije ga ne podrzavaju . a i cudne su nesto kad ih pokrenem , lighting je cudan i nema 1080 recu.
    i za ps3 je . postavio sam ovde jer se vise prati .
    na uK Ps je 4 funte ako koga zanima , ima i mass effect trilogy 10 , i MGS HD collestion je 10 . Ni no Kuni je 4 funte ( odlicna igra )