Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogo bi ps4 postati i zanimljiv za kupovinu :)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad ce tek da bukne prodaja na Balkanu xD
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Balkan, Brazil i Kina najgori :D
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Ima i Rusija, Indija :mrgreen: . Cudi me ovako rano da su dohakali. Vidjeces kad bude masa CFW USB stickova sa Ebaya da se kupi za koju sedmicu :lol:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne radi se (na Sony-jevu sreću) preko usb-a već se otvara konzola da bi se dumpovali bios i nand.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Persona 5, izlazi kasnije u godini:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cetvorka je bila odlicna. Izlazi i za PS3 btw.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Necu uzimati odmah, ali da je to na mojoj listi zelja cim pojeftini, u to nema dvojbe. Veliki sam fan tog serijala. Presao sve dijelove (ukljucujuci i taj na PS3 (platiniran)), pa i one na PSP. Samo ne znam je li izasao koji dio exclusive za Vitu?

    Nekima smetaju remastered igre, ali meni iskreno ne. Znam da treba da rade na novim naslovima, ali ovakve igre zasluzuju da budu izbacene i na 4ku, jer ima kamara ljudi koji nisu prije imali PS3, pa im super dodje.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma kakva Vita, polumrtva platforma.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja kontam uzeti sebi, cim kakav dobar deal naletim. Vjerovatno tamo oko Crnog Petka. Imam toliko PS Vita igrica, sto se dobiju uz PS+, da bi imao sta igrati godinama.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima Vita više dobrih i ekskluzivnih igara nego PS4, slobodno uzmi kada naleti kakav dobar deal. Plus je tu PS1 i PSP podrška.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec posjedujem PSP, ali stari ga konfiskovao, jer sam mu skinuo Tetris, Sudoku, Bejeweled 2 i 7 Wonders of the World. :lol: Tako da je vrijeme da se upgrade, a on nek uziva u svojim igricama. :D
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kod nas vita preskupa a i nije cesta kao sto je to bio psp valjda zbog ovih smartphone uredjaja.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve smetnem da spomenem, da su ukinuli ghost primary-je. Od zadnjeg onog velikog patcha, postepeno ghost primary-ji su poceli bivat blokirani. Ja sam imao par igrica sa jednog ghost primary-ja (Dragon Age i Wolfenstein), i obje igrice su mi se prije mjesec preko noci samo zakljucale, i od tada nisam imao vise pristup njima. Tako da sam ih i izbrisao. I jaranima isto tako su sve ghost primary igrice blokirane. Sto je se moglo share sa jednog acc na 3 PS4, je proslost. Sada samo na 2.

    Steta. Bilo je dobro dok je trajalo.
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Valjda nece ukinutu ni ovaj share preko activate primary
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To bi bila katastrofa. Ja sve igre uzimam po pola sa jaranom. Ustedio sam kamaru para tako.

    Ja mislim da nema sanse da ce to ukinuti. To je 'family share', kako oni zovu. Bio bi to uzasan PR., za njih. Ovo su mogli ukinuti, jer vecina korisnika PS4 i nije znala za ovu opciju. Velika vecina Amera, nije imala pojma o ovoj opciji ghost primary-ja. Tako da su to mogli ukinuti bez velikog backklash-a.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS+ za Juni:

     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Planetside 2, na PS4 23. Juna.

    Stize nam UC trilogija. 1080p - 60FPS potvrdjeno:


    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Uncharted is overrated . Volio bih upoznat budale koje ce dati pare za ovo . yo bro but it is 1080 60 fps lol