Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na PS3 su u neku ruku morali davati AAA naslove jer su htjeli da privuku ljude na PS+ koji nije bio obaveza tada.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A i to. Ipak je PS3 tek na kraju stigao x360, na kojem su se igre puno bolje prodavale i bolje su radili multiplat naslovi. Sad kad se PS4 prodaje odlicno i to bez puno jakih igara, sto bi davali nesto dodzaba.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Raja bacite preporuku nekih dobrih PS4 multiplayer naslova ali multiplayer u smislu za igranje s ekipom kod kuce. Ja kad sam se vracao iz Bosne maksuz natovarih PS4 sa sobom i od tad sa cimerom upalio par puta FIFA 16 samo. Drugih igara i nemam trenutno a bezveze mi stoji PS4 pa reko da se pocne sta sutati. Mogu i stariji naslovi, nebitno koji zanr. Moze i nesto sto se isplati pucati u co-opu. Hvala.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Diablo 3, Far Cry 4, Dying Light su odlicni u co-op.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Rocket League.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Promjenih pastu na PS4, ijaoo razlike u buci. Witcher 3 i ne cujem konzolu. A prije je bilo isto mlaznjak da uzlijece kraj mene. Jes mi na kraju ostalo viska 5 sarafa, al hajd', nek ne zuji vise xD
    I to sam stavio neku cheap CoolerMaster pastu, sta bi bilo da sam stavio Arctic Silver. Uglavnom, sve preporuke za ovaj poduhvat.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Slusallice na glavu, i nemas se sta opterecavat bukom. :) Plus je puno veci dozivljaj igrati igrice sa kakvim dobrim sluskama. :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa da zenu ne cujes u kljucnom trenutku :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hvala Bogu nisam opterecen teretom braka. :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam ni ja, ali jarani su se poceli zeniti, djecu dobijati, pa znam kako im je. Nije to vise gaming da se samo na to fokusiras i jos kao pricas na skype, nego malo cuvaj dijete, malo zeni u prodavnicu :D
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma svatam ja to, cak i razumije, jer budem cesto kod buraza koji ima 2 djece, a i trece na putu aBd, pa tacno znam na sta mislis. :D Tamo samo igram kada djeca spavaju. Kad su budni, obozavaju svog Amidzu, pa uglavnom moram gledati jedne te iste klipove vozova na yt. :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I da vidis kada neki jaran dodje online, bez da moras citav menu otvarat. :D
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    e to je vec odlicno.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uncharted 4, multiplayer open beta bi trebala da bude ovih dana. Od 4-6 marta. Mislim da ce se moci i pre load odraditi.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra pomjerena za maj.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sto meni savrseno odgovara, jer Dark Souls 3 je izlazila samo sedmicu prije UC4, a sad je to 3. Taman da se fino izigra DS3 do UC4. :D
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sreća pa do tada izlazi još gomila ekskluziva. :lol:
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam oci 'upro' samo u pravcu DS3 i UC4. Cak cu i Division na pauzu staviti.

    Na koje naslove mislis, Neo?