Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne moze sa BH karticama, jer moras unijet podatke kartice i za taj trial. HR kartice rade OK.
    Ja sam uplatio 1 mjesec i odigrao RDR, meni dosta.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Postoji li neka mogućnost da se aktivira onaj trial mjesec dana iz Bosne ako nemaš karticu iz inostranstva? Dosta bi mi bilo da naughty dog igre odigram, ionako me više ništa i ne interesuje.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Super bi bilo kad bi postojala neka mogućnost čisto da ponovo pređem neki ps3 naslov..
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Nope. Jedino da neko od ove dijaspore sa foruma ukuca svoju karticu i da ti da login za trial. Jer ne skida nista love sa kartice za taj trial.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li ko voljan da to uradi, ako ko čita ovu temu? :)
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Teško, ali vrijedi probat..
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao 4.5 firmware. Kul je ovaj boost mode, pofino osjetim razliku u Witcheru.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma dodje mi da uzmem Pro samo da Witcher DLC-ove u miru odigram
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Radije na PCu to igraj, dzaba 30 stabilnih fpsa uz boost mode, 60 fpsa je 60.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    30fps je kod mene na 750ti :D A i presao sam vanillu na PS4, preko 100 sati, zao mi ne nastaviti na tom save-u.

    Inace, u ovih nekoliko sedmica je izaslo dosta kvalitetnih igara, nema se kad odigrati.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Znači zbog ovog su ukinuli podršku za psnow osim na ps4 i pc. Ovo je neki njihov odgovor na Xbox game pass. Još kad bi moglo kod nas valjalo bi.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hoce li biti nasljednika Vite?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vjerovatno neće, i ne treba ga biti s obzirom kako je Sony šutnuo u zaborav onako odličnu i perspektivnu konzolu.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Slažem se, vrhunska konzola, predivnog dizajna i velikih mogućnosti. Sony je jednostavno povukao sve AAA developere od nje, te postavio Indie smeljetare da se dokazuju.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sony ima običaj da brzo napusti gotovo sav potrošački hardver koji ne ispuni očekivanja. Kontam da i PSVR čeka ista sudbina dogodine.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam koju je perspektivu imala Vita pored smartfona koje ima svako ziv, hardvera koji je pravio ogromne skokove svakih 6 mjeseci, i igara na dohvat ruke na plejstoru/apstoru.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    3DS-u ide vise nego dobro jer imaju jaku podrsku. Nije sigurno zbog 3D efekta, bolje da ga i nema, a da je jaci hardware, a ne svaka igra ima tonu aliasinga. Sreca pa emulator napreduje fino. Trziste je tu, ali moraju biti jake first party igre. Ne mozes cekati da 3rd party developeri rizikuju i popularizuju platformu.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    3DS je opet specifican zbog Marija i Pokemona.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ne fali Sony-u likova, ali odes na metacritic i sve indie igre koje imas na skoro svakoj platformi. Eventualno neki port sa PS2. Dok je na PSP recimo bio FF Advent Children, dva God of Wara, MGS: Peace Walker itd. Na Viti nemas jedne kako treba ozbiljne igre. Valjda ocekivali posto je PSP prodat u 70m primjeraka, da ce se Vita sama od sebe prodavati. Isto kao sto su se zajebali sa PS3 launchom.