Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta sam govorio, podsjeti me.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Čak i indie naslovi nisu išli u 60 FPS, zaboravi na 4k u sljedećih par godina dok ne utegnu ovo sve.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Ovaj Rockstar mi se poceo gadit vise sa GTA5. Daj ba cijede igru bukvalno 3 generacije konzola, bas fuj. Launch title za PS5, igra stara 7 godina, iscjedjenja do bola vise. Sta imas vise raditi remaster PlayStation 3 igre, vrijeme je da ode u zaborav.
     
    RED DEVILS and Aldiin like this.
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Samo sam cekao Bethesdu da SKYRIM izbaci da ugasim event.
     
    Esh and Decerto like this.
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Esh likes this.
  6. Filozof

    Filozof Aktivista

    Steta, valjalo bi je uzeti za 499$ i samo grafiku izvadit ako je vec rtx2080 :( Sto se tice GTA, cijedit ce oni njega jos, za PC podijelili free na epicu opet skocila raja da igra, evo ja prvi sam opet poceo da igram (iako sam sad malo matoriji dodje mi dobro opustanje za od grindanja na lolu i apexu) iako imam igru kupljenu godinama (prvo na ps3, pa kasnije i na PC) nisam je dugo igrao jer ostala raja nije htjela da kupi... Sad kad je besplatna igramo svi i kaze "e dobar gta trebali smo kupit ranije" haha, nemaju konkurenciju tako da sto se kaze "moze im se".... Sto se konzole tice (iako nisam neki veliki ljubitelj, vise sam PC guy, ali eto imao sam svaki PS do sada, mozda i PS5 uzmem dok malo opadne sa cijenom) izgled mi se ne svidja nikako, ps4 slim po mom ukusu dosta diskretniji i ljepsi, a dzojstik je vec druga prica, on mi je na oko bas simpa i cini mi se da je ergonomija odlicna.... Sto se igara i grafike tice nisam nista previse odusevljen, ovako nesto sam i ocekivao, znao sam da nece tu biti velike razlike izmedju PS4Pro/PS5 kao sto je bilo PS3/PS4... NBA trailer pokidao, fantansticno izgleda ali nazalost mislim da u gameplay-u opet nece biti aman velike razlike... Moje skromno laicko misljenje (neko me vjerovatno moze ispraviti, ali nisam bog zna sta pratio PS5), prosjecan korisnik sam bio svake PS konzole (pretezno fudbal sa rajom, rayman i te casual igre), dok sam ozbiljniji gaming uvijek odradjivao na PC-u.... Sad opet se vracam na cijenu, ako bude 499$ za ovu digitalnu (ljepsu) konzolu bice super za nekog ko prelazi sa PS4 i opet ce biti miran koju godinu, ali ne znam koliko je isplativo preci sa PS4Pro na PS5 :cool: Licno ja da sam vlasnik PS4Pro konzole, ne bih uzimao odmah PS5, sacekao bih malo neku "slim" verziju, neki "upgrade" i taman u tom periodu iskoristiti konzolu koju vec imam. Eto, cekamo jos cijene pa da se i famozni PS5 pojavi na trzistu, trebali bi mi sa foruma neku nagradu skontati za prvog HWB vlasnika konzole, mozda neku igru da mu kupimo (po par markica da bacimo), ako nista fin gest bi bio. Uzdravlje!
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Demons Souls remake najavljen.

    Nadam se da ce preprodaju digitale omoguciti.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Kad sam na pocetku streama ugledao R* logo, srce mi zastade, evo ga reko RDR remaster u 4K xD
     
    Neso likes this.
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam se nadao svemu sem opet ovom idiotluku. Brezobrazni su levati do bola, vidim popljuva ih raja po twitteru, fejsu, redditu... Cak i trailer im je smece, copy/paste.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro, u traileru je pisalo da je sa PS4. A na kraju napisase da ce je "expand & enhance" za PS5:

    Grand Theft Auto V is coming to PlayStation 5 in the second half of 2021 featuring a range of technical improvements, visual upgrades and performance enhancements to take full advantage of the console’s powerful new hardware, making the game more beautiful and more responsive than ever.

    Ovo raduje: "NBA 2K21 is built from the ground up for PS5. Get ready for Next Gen graphics, load times, and power."
     
    Last edited: Jun 12, 2020
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

     
    zippoo likes this.
  13. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    [​IMG]

    Fixed it. My eyes can rest now.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Izgleda mi ko malo bolji router ovako uspravljena,samo antene fale

    Dizajn ok ali nista posebno...sto i ne cudi,jer niti jedna konzola do sada nije imala neki lijep dizajn

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma jebo vas dizajn. I usput PS4 super izgleda.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako napravis konzervativan dizajn kao PS4, onda ce reci da je bezveze. Ako se istice, onda ce neko reci da smeta i kvari pogled na komodu.

    Samo xbox izgleda kao konzola iz devedesetih u poredjenju sa PS5.

    [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nekom je bitno i kako mu graficka u kucistu izgleda, meni je to neshvatljivo, ali eto, sto ljudi, sto cudi :D
     
    Patton2410 likes this.
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    [​IMG]
     
    Neso, zippoo and Eldorado like this.
  19. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na xbox bar mozes staviti neku manju saksiju sa recimo kaktusima,da oplemeni komodu :D

    ali hajde,izaci ce za godinu dana slim verzija...pa jos jedna super slim i eto,biti ce raznog dizajna :D