Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    navodno su komplet redizajnirali handling auta. Nema ovo veze sa simulacijom, pogasim sve moguce asistencije i opet auto rijetkooo kad da malo proklize il zanese, a preko 300 PSa pod haubom.
    na Forzi 4 budi mangup pa opali po gasu dok stojis u mjestu (bez asistencija) u bijesnom autu, ringispil. dok ovdje - nista.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cak i ne izgleda isto. Osvjetljenje je skroz drugacije tj. bolje.

    Pa nije to bas kakav pokazatelj realnosti...
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    GT nije nikad bio simulacija.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fkt, ni Forza, ni GT nemaju veze sa simulacijom...
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    govorim o konzolitis simulacijama, na stranu GTR2 i sl. sa pogasenim asistencijama Forza je tu jako blizu, imas osjecaj da vozis mrcinu od tonu i po i kod motanja i kocenja i ubrzanja, pogotovo kod zadnje vuce ala M3. i kad ti zadnji tocak dohvati travu bas bude veselo, GT mi je prestatican, preukrocen :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vala meni je Forza teska arkada, ali jeste dosta bolja od GT ove generacije. Meni je veci problem kod GT los UI, loading od sat i po i sto nekad lici na grind da nesto otkljucas, a gameplayu nista ne fali.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To je rijeseno u GT6.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da mi neko pokaze gt5 i gt6 a da ne znam koji je koji ne bih nikada pogodio. Tebi je razlika bas vidljiva?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nakon par minuta sam vidio mnogo unapredjenja. Btw:

    GT5:
    [​IMG]

    GT6:
    [​IMG]
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    bolje izgleda gt5 :) A sta je ovdje samo razlika u ukljucenom hdr-u i bluru, pa sve izgleda jos mutnije. Ali opet se ovo i ne primjeti u demu, haman je to maximum PS3 i ne moze bolje.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakvo je ovo sprayovano drveće u GT6 :lol:
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Osim lisca koje leti (dodatno), sve je losije: i drvece, i asfalt, i linije na asfaltu. Steta sto nije oblacno da vidimo i oblake :D
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :smt023
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam koji su se klinac zamarali sa izdavanjem jos jednog nastavka za trojku.

    Ionako katastrofalno sporo rade, opet ce sfuseriti neki Prologue za cetvorku i onda ce se nacekati igraci na pravi next-gen nastavak.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Demo je isti kao 5 . Jedva sam odvezao ona 4 kupa ( plus onaj nisam puz u prve dvije pfff ) UI je i dallje spor i jos ce ga u svom stilu zakomplikovat tako da ce opet trebat 873478734 sek do utrke .
    I sta je cilj ovog dema ? ( ne racunam one fanatike koje cxeganjat rezultate ) da te uspava ? :lol:
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uvijek isto rade. GT6 je puni proizvod kakva je petica trebala biti, tako je bilo od prvog dijela pa do danas.
     
  17. DarGar

    DarGar Aktivista

    nadjite mi hw star kao ps3, koji ce moci da pokrene igru sa fizikom kao sto je u gt5, i uz sve to mp, 16vozaca, vozi se nurb sa promjenljivim vremenskim uslovima i promjenom dana i noci tokom utrke...

    gt5 je izvukao max iz konzole, cekamo pravu next gen simulaciju
     
  18. Ninja

    Ninja Komšija

    Igre kupljene s popustom za Plus pretplatnike se mogu igrati i kad istekne pretplata. Problem su samo igre koje su bile besplatne.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS+ je neminovnost. Doduse ako si online gamer onda jeste, ako neko ne preferira taj segment igrice, onda ce biti sretan i na obicnom PSN-u, kada nam stigne PS4.
     
  20. gilla

    gilla Aktivista

    Ne vidim kako je riječ o "problemu". Za 85KM godišnje dobiješ da odigraš preko 60 igara.
    U maju uzeo godišnju pretplatu ne znam bi li mogao nabrojati šta sam sveo dodao u dl listu, hitman, catherine, amalur, apocalypse, cave, lbp2, xcom, karting, demon souls, ico, saints row 3, bf3...sljedeći mjesec dmc, spec ops....ovo do sada što su odradili nema konkurencije u pogledu ponude, cijena bilo gdje. Moje skromno mišljenje, naravno.