Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobar gt6 ipak. Probao malo gt5, a nisam dugo igrao, i osjeti se razlika u grafici. GT6 je dosta ugodniji za oko, kao da je nabacen neki filter bas ugodno za oko, gt5 sljasti :).

    EDIT: Sta ovo GT6 dolazi i na PC?

    http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_ ... tml?t=15th
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U pitanju je vjerovatno track editor i micromanagement za koje su govorili da ce biti kompatibilan sa iOS/Android/PC platformama.

    Evo fino pise tik ispod:
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Ovako, danas prodadoh PC kolegi sa foruma, do odmora ostalo jos 15ak dana, a nova konfa tek iduce sedmice stize. Pa ako neko ima iz Sa da je raspolozen da posudi koji ps3 naslov cisto da odigram ovih 5-6 dana dok mi ovo ne stigne jer ce mi biti podosadno. Mogu pocastit za kafu, jer se izletilo za novu konfu, pa nisam pri parama da kupujem igre radi par dana igranja. Sve bi uredno vratio naravno.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja moze neko cibnuti adresu za uk, hocu da psn napravim, dosao sam u posjed koda sa 10 funti za store, pa da iskoristim.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Probaj ovo:

    1 Kinnerton Street
    London
    SW1X 8EA
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Thx, probam za koji dan kad se vratim u rajvosi, pa ti javim.

    EDIT: Probao sam, radi, kode je aktiviran, thx.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja sta je ovo sony uprsko sa super slimom, stopa uncharted 3 ko da igram na penitum dvici.

    Cini se da bi hitachi hdd mogao da bude problem, baha i ostali, misljenja?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moguce je da je do hdd-a jer igra sve stream-uje u pozadini. Ako imas pri ruci neki 7200rpm disk sa sto vise cache-a probaj.
    Jesi li instalirao sve patcheve btw?
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nisam jos, oni levati iz telemaha mi uzeli wireless password greskom kad su bili(tek jucer skontao), tako da moram restartat modem da fixam to.

    btw vidio sam da mi je system na 4.25 ako je to vazno, i da vidio sam da su skoro svi sa ovim nekim hitachi tako da ne znam bili zamjena pomogla, mozda mi je bolji bet da odem kupiti hdd i to je to.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvo stavi aktuelni sistemski softver, pa onda patchuj igru. Ako to ne pomogne, onda trazi 7200 hdd.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Posto mi je na slimu crkao laser, skidam sad sve sto ima na PS+ da bi imao sta igrati. Jedna od igrica je UC3, i radi super. Bez ikakvog stekanja ili zezanja.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hmm, evo uradio sam i ja system update i cini se da je bolje, tj. cini se da nema opste stucanja ingame, jedino sam primjetio fps pad kad se igra prvi put ucitala(mozda streama nesto).
    Treba imati na umu da sam ja izuzetno osjetljiv na bilo kakav vid trzanja/stuttera i bas sam radio frame latency test na racunu, svaki trzaj iznad 30ms cu da vidim, i to svaki put onako pozitivno-negativna mana, pozitivna, jer spadam u rijetku grupu ljudi koji to mogu, a negativno je da ne treba uvijek sve i vidjeti.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    E to me i zabrinulo, kad sam tek usao u igru jednostavno fps je opao, i kasnije je ostao stabilan cijelo vrijeme.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sena, koji ti je PS nick?
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sena_BiH.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cini se da meni ne gine novi hard, manje trza to je def, ali i dalje kada je novi level ili nova akciona scena moze se primjetiti fps drop/stutter.

    Odoh veceras vidjeti wd scorpio black 7200rpm 16MB cache, u nas ovde nista bolje nisam nasao.
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Novi HDD ti neće pomoći. PS3 se ne ubrza primijetno ni kad se SSD metne u nj.

    [​IMG]
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja jedino pamtim velik pad FPS/stutter, kad sam igrao Borderlands prvi dio, pa ponekad kada dodje kakva velika krkancija. Uspori nenormalno, ali nije se desavalo cesto, i nije mi smetalo da iskreno kazem. Zavrsio sam je i uzeo platinum. :)