http://screenfun.blogspot.com/ heh nest mi poruzno ovaj mikrofon odradjen.izgleda isto radar nekako mi je eye toy bila ljepsa.ali eto nek im je sa srecom meni ionako najvjerovatnije u kucu neide :smt003 nest mi je ova tema zamrla,zapravo citav podforum...nema te se o cemu raspravljat :?: :wink:
Kako nece kad su neki potrosili dvije godine zivota pricajuci o konzolama i cekajuci PS3 "igre" na 1080p@60fps :mrgreen: i na kraju ih nece docekati, a ionako ne bi imali TV na kojem bi ih igrali... I sad ce se Bahamut zapaliti :twisted:
govoris za sebe pretpostavljam... :roll: lud si ako si mislio da ce u prvoj generaciji igara raditi sve u 1080p. nego sta bi s onom tvdrnjom da je PS3 zakljucan po regijama za igre? :lol: a sto se tice Eye kamere - primanje cetverokanalnog zvuka preko samo jednog mikrofona je jako fina i svjeza tehnologija...
Za regije je bila sala ako nisi shvatio to se zna odavno isto kao i tvoje reakcije... A zestoke li kamere (640*480),a kao next-gen :x I jos sam lud jer nema onoga sto si ti uporno tvrdio nekih 18 mjeseci :shock:
koliko znam oni su konzolu najavljivali kao nex-gen a ne kameru i meni bi ovo bilo zadovoljavajuce jr je na 60fps sto je odlicno.a ionako ce ti trebat da ti uslika gavu u neki mi igrama i to je to.sumnjam da ces imat nekog poznanika da sa njim video.chat upraznjavas :wink: ali svejedno sony mi je u konzolama zadnja rupa na sviralu kao sto je i njemu Evropa zadnja rupa na sviralu :evil: PC Rulz 8)
U koliko fps-a rade te web kamere - u 15, mozda 20 u najboljem slucaju. Nedovoljno za Eye of Judgement. Da si odigrao koju rundu originalnog EyeToy-a (zoi izgleda nije pa kaze "a ionako ce ti trebat da ti uslika gavu u neki mi igrama i to je to"), znao bi da je za igre te vrste i 30 fps-a premalo. Osjetljivost i brzina senzora su bitnije nego njegova rezolucija, a softverska interpolacija se uvijek moze napraviti i malo popraviti dojam. 1080i kamera @ 30 fps kosta 2000E, pa bi vjerovatno to podiglo prodaju kako PS3, tako i Eye of Judgement. :roll: Btw sta sam ja uporno tvrdio 18 mjeseci - da ce SVE igre u zivotnom vijeku konzole raditi u 1080p, i jos na pocetku prodaje? Daj uozbilji se. Za dvije godine 1080p/60 ce biti standard za PS3 igre, a MS ce uveliko u to vrijeme raditi na novoj konzoli (jer Elite nije nis drugo nego krsh). EDIT: nije mu puno trebalo: "My Xbox 360 ELITE Died and I Lived to tell the story" http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=153089 Dodatak vec legendarnom topicu. Eto sta "provjerenih" 90nm i losa arhitektura rade kupcima. Prije su crkavali nakon konstatnog rada, sada dolaze pokvareni u kutijama. Ahahahaha. :lol:
Ako glasine/stranice ne varaju. NG Sigma 1080p@60fps, Lair vec na 1080p@30fps itd... o nekom "dalekom" GOW3 da ne govorim (jer me pojedinci vole ruziti kad o tome pricam ) Neki misle sto su skresali Resistance i MotorStorm na 720p, da ne moze i nece moci bolje... :smt017 Igre se razvijaju, Full HDTV pada... Sretnu se na pola puta... cemu vodi diskusija?
nisam niti mislim igrati a dao sam svoju izjavu po onome sto sam vidio na Giga TVu.ak sam sta god pogrijesio sorry.a stvar je u tome sto je baha najavljivao da ps3ce nece biti prvih 6mjeseci jer ce biti rasprodan a meni se bas i necini da je tako... a normala da su sada igre losije i da nedaju max.pa ko je pratio predhodnu gen konzola mogao je to shvatit.neka pogleda npr.burnout2 i revenage.ili neku igru sa luncha 2ce i neka pogleda GoW2 i sve ce mu biti jasno.ali o nije opravdanje na njihovo pompezno najavljivanje grafike,gameplaya i muzike a na kraju dobijemo jedan SKORO prosjecan proizvod.ali to je uvijek tako screenovi i treileri su bajni a finalni produkt sasvim prosjecan pa nas ovo i netreba cuditi. i stvar je sto ce kako je krenulo nestat exkluzive jedino ce biti exkluziva na relaciji PC-konzole.
Uhh nesto nemam volje da se natezem sa likom kojeg jedva da razumijem od konstantnih i silnih semanticko-leksickih gresaka u postovima. Ako me vec prozivas javno zbog (neistinitih) tvrdnji, onda se potrudi pa ih iskopaj iz "arhive" da ne bude pricanje u prazno... :roll:
Oprosti... ali je to prisutno na svim platformama. sminkanje slika, trailer-a pa do gameplay-a... Mali milion primjera ima...
Nije sad toliko znacajno trziste,, ali da ipak ne ostane zabaceno... "Crni" su dani, pa je svaka vijest dobrodosla :roll: "More than 36,000 PS3’s sold in Australia" http://www.gameswank.com/?p=322 EDIT: a sta reci sa crne dane...? "Top 10 Playstation 3 missteps" http://www.lunabean.com/news/20070430_t ... s.php#more
Eye of judgment gameplay: :smt003 http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-37444.aspx#Comments http://www.gamespot.com/ps3/action/thee ... ed;title;1
Naravno da nije opravdanje.... o kapitalizmu je rijec... tako da je svako zakrivljenje istine profitabilno...
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=154207 Ambiciozno. Cekam trailer ili shotove. :mrgreen: Bitchin' :lol:
Ma toliko su usrali stranice sa raznoraznim smijesnim poredjenjima tipa Crysis/MGS4, GTA4/real NY ili GTHD/PGR4/Forza2 i jos mnogo toga... BTW, igrao sam nedavno GTHD, "samo" one-track igra (naivno bi bilo svrstati u demo) , sa odlicnim modelima automobila, prezentacijom i jos boljim osjecajem... iako meni licno fali vibracija... GT5 ce biti pravo "mjerilo" :smt003 EDIT: Post je editovan sa linka jos nesto http://www.gamebrink.com/forums/showthread.php?t=14918