SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kAcA

    kAcA Aktivista

    Haha zoi dobra slika
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    U svjetlu najnovijih sjajnih igara i rezultata Njemacke, u kojima su igrom i rezultatski razvalili i ponizili nogometne veličine poput Argentine i Engleske i najmanje jednog od velikih trenera -Capela- kako biste sada ocjenili Sušićev rezultat 1:3 protiv Njemačke, pogotovo u svjetlu slabog saveza i financija i svega drugoga kod reprezentacije BiH?
     
  3. efo

    efo Komšija

    zoi slika je vrh hahahahaha
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nije cool sam sebe quotat al volim kad sam u pravu :D
    dunga dobio otkaz. novi će brazilski selektor biti izabran u julu mjesecu. još se ne zna ko će biti ali ja ću vam dati mali hint ko će to biti: bio je donedavno trener milana i preferira sexy fudbal.
    ronaldinho>dunga.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dobar je Dunga bio, samo ga nisu volili zbog nogometa koji je furao. Mislim da su se zeznuli sa njegovim otpuštanjem, Brazil je uprkos porazu ostavio jak dojam. Sumnjam da će dovesti Leonarda, jer ima ugovor sa Palmeirasom ako se ne varam. Neka vrate Scolaria i to je to.
     
  6. h2o

    h2o Aktivista

  7. zoi

    zoi Veteran foruma


    zar nema scolari ugovor sa palmeirasom?
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    scolari je trener palmeirasa dok je leonardno trenutno slobodan.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ovo prikazano od strane Brazila na prvenstvu je bilo odlično, divan fudbal! jbg jednu utakmicu moze izgubiti svako pa i najbolji trener......desi ti se nesreca los dan i slicno i eto ga...
     
  10. metallac

    metallac Aktivista

    To se ne može nikako gledati... Ako Njemačka osvoji onda najbolje da kažemo da je Srbija prvak svijeta pošto su ih pobjedili u grupama :smt005

    Vidićemo šta će uraditi u kvalifikacijama, najlakše je ovako: ee vidi mi smo odlična ekipa izgubili samo 3-1...
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija


    hmm lijepo i pametno rečeno, zapravo i moja poenta je upravo bila to... neki su previše pozurili da ga ocrne samo zbog par zbog negativnih rezultata stvarajuci na taj nacin pritisak i negativnu atmosferu u kojoj svaka sljedeca utakmica i rezultat u njoj odlučuje da li je selektor dobar ili loš, što je apsurdno.......jedna ili dvije utakmice(pogotovo prijateljske) ne znače ništa sami po sebi i po njima se ne može ocijeniti nečiji kvalitet....iako ne bi bilo previše daleko od istine reci da je 'bih solidna ekipa ako se dobro nosila sa njemackom i izgubila samo sa 3:1' ili 'srbija je solidan tim oni su jedini pobjedili nijemce' ... i sl.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hobotnica tipuje na spaniju :lol:
     
  13. Daddy

    Daddy Novi član

    Hobotnica tek sutra tipuje ;)
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    ROFL: SP 2010 Južna Afrika

     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    srpcise me opet domaci mediji :lol:
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Neki ljudi imaju zaista previše vremena. Po simetriji (?), ovo svjetsko prvenstvo pripada Njemačkoj :

    [​IMG]
     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Nista simetrija, Paul almighty je zvanicno rekao svoje

    [​IMG]
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    hahaha, kae da mi je na jedan dan ta hobotnica da mi popuni listic :smt005
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Urugvaj 0 : 2 Holandija :D
     
  20. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Budimo realni....Urugvaj 1:3 Oranje :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.