SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Maradona je dosta dobrih stvari u životu napravio, međutim neki njegovi negativni ispadi su ga učinili takvim kakav jeste, a to je da imaš ljude koji ga vole i ljude koji ga ne vole.
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    budimo realni, došlo je vrijeme da mundijal jednom uzme autsajder...dakle urugvaj za prvaka svijeta!
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Hup Holland Hup :D
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Ko bi rekao da je Urugvaj dva puta osvajao svjetsko prvenstvo, a Holandija nikada..
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Vala ove godine ga nece po treci put osvojiti. Nek' ga osvajaju drugom prilikom, ali ove godine nein! :D
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    moRel ko od onih JA izgubit bez nekog kukanja :lol:
    Hup Holland Hup !!!
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Sad jos samo treba izaci snimak koji ce pokazat da jedan gol Holandije nije "legalan" ili slicno, cisto radi fazona, navijao sam za evropsko finale svakako :)
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    [​IMG]
    ORANJE!

    Komentator me izludio, lik je debil 1/1.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    holandija rutinski. kakav gol van bronkhorsta, možda i najljepši do sada. katastrofalna reakcija stekelenburga. ono bi piplica glavom odbranio :D

    kao što sam prognozirao i prvog dana holandija osvaja svjetsko. još sutra da švabe dobiju španiju to bi bilo idealno. samo što je paul prognozirao pobjedu španaca.
     
  11. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Holandija bolja nema sta. Svaka im cast, mada pred kraj je bilo malo frke :smt003 . Bilo bi nezgodno da je Urugvaj uvalio treci gol. Holandija bi u produzecima igrala bez Robena.
    A sudija se pogubio totalno, 5 minuta produzetka :mrgreen:
    Finale: Njemacka - Holandija :p
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Naš Zlatan standardno na limitu, uvijek predvidja pobjede autsajdera i kad pogodi 1-2 od 10 puta onda "sta sam vam rekao", inace se ni ne javi kasnije :D
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo da se javim, a dobro si to primjetio, a i ja sam, naravno da autsajderi najcesce nece pobjediti, ono sto ja velim zapravo je da je sasvim moguce da nekada hoce, i da je kratkovido uvjek tipovati na favorita, inace najbolji trener svih vremena je Oto Rehagel zar ne?
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Strashan pogodak van Bronckhorst, mnogo strashniji nego onaj Tevezov :D

    Svaka cast Oranje.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    stvarno fenomenalno!!!
    mogu vam rec kolko se ja sjecam svjetskih i evropskih prvenstava, a sjecam se podosta, ako me sjecanje ne vara, nikad nije bilo vise ovih dobrih golova iz daleka...
     
  16. metallac

    metallac Aktivista

    Onaj drugi gol holandije je bio iz malog ofsajda ???
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa zar ne kuzite vi vec da su sudije, vrsni fudbalski znalci, skuzile sto i ja-ofsajd samo kvari fudbal i polako cemo da ga ukinemo... :smt006
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nije dirao loptu RVP :wink:
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nema veze sto nije dirao loptu. Uticao je na igru, ometao je Musleru. Ofsajd 100%.
    I prvi nije regularan jer je u akciji koja je prethodila golu, van Bomel npravio faul koji sudija nije vidio/nije htio da vidi.
    Toliko je bilo kardinalnih gresaka sudija na prvenstvu da smo svi oguglali na njih. Pravo je cudo kad utakmica prodje bez vecih sudijskih gresaka.
     
  20. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    odbijena lopta?
     
Thread Status:
Not open for further replies.