SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jeretik

    jeretik Komšija

    Utakmica Japan : Kamerun najdosadnija koju sam odgledo u životu, i to zbog Kameruna, gori su od nas

    A što se tiče Marijana, čovjek je profesionalac i kao takav, zna kako se radi poso i kako treba dignuti atmosferu i dati sportski komentar, ha ja. Nije on jedini na svijetu koji tako komentariše, kojekakvi Brazilci, Meksikanci, Argentinci, itd. ispljuvaše mikrofon za vrijeme utakmica.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Šta reći onda za ovog Talijana ?



    Naši komentatori teže nekoj ozbiljnosti Nijemaca i Engleza, dok su ovi južnjaci više opušteniji.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Get in, paraguay - italy 1-0!
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ako nista moglo bi zadnjih 20 minuta biti zanimljivo - Italija ce valjda napasti da izjednaci, a tribine bi se mogle isprazniti aka noise-free :)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Posle ovog , Afrika nece dugo vidjet Sp
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Opet se Italija izvuce :D
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jeble ih trube, evo ga 1-1, tipicno zabarski.
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa i ja sam tu negdje sa misljenjem...istina na neki nacin je iritantan, ali koja osoba to nije? pa zar svaki covjek nije ponekad(a nekada i pocesto :smt003 ) sam sebi najveci iritant :)
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    no pirlo no party :D
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    De Rossi sucks. Kako se covjek baci na pocetku prvog poluvremena, fakat ne kontam kako nije dobio zuti tad. Niko nije bio kraj njega u krugo od 2 metra. Smijesno, vishe zalosno da se onako nesto moze desiti na jednoj utakmici. Ali hajde, talijani su to. Nista postigli nisu, kao ni Paragvaj, 0 poena, idemo dalje.

    Ne dirajte mi Marijana ba, on je legenda. Covjek je radio komentator, koji je unio malo zivahnosti na nash, inace poprilicno dosadan sportski tv svijet. Sreo sam ga na ulici u Lisabonu, kad smo igrali u barazu, i covjek je fakat zivahan i pun energije kao sto i zvuci kad komentira utakmicu. Tako sa sam sasvim siguran da ne glumi kad onako pricha.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    navodno je marjan na fejzbuku objavio da se ostavlja komentatorskog posla. više se priča o njemu nego o svjetskom koje je dosada bilo izuzetno loše. otkad ja pratim svjetska tamo negdje od italije 90. ovo je daleko najgore i što se tiče atmosfere, navijanja i samog kvaliteta nogometa. ali sve se to može već danas promijeniti.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Evo tog linka :) http://www.ljutibosanci.com/vijesti/art ... kmice.html
    A pazi ime site-a, ljutibosanci.com :smt005
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Kao sto neko napisa, Njemacka i Holandija se mogu smatrati favoritima. Engleska i Argentina mi djeluju nesigurno. Jedino sto jos uvijek nismo vidjeli Brazil i Spaniju.

    U glavnom, rezultati su katastrofa. Ovdje se ne moze nista ubosti. Ni za Engleska - Alzir se ne moze sa sigurnoscu reci da je zicer.
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Nije najgore, svako grozno pocne, zale se na lopte, meljaju sa po dva gola po utakmici i sve tako dok ne prodju grupe. Ista stvar.
    Tacno se sjecam jednog prvenstva gdje su svi cekali da neko da vise od dva gola po utakmici, mislili gotovo je, prokleto prvenstvo i naravno, poslije se ispostavilo da je jedno od najboljih (ne znam koje)
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    meni je proslo evropski bilo odlicno i po grupama i kasnije.ovo skoro i ne pratim,ne cujes navijanje,tako da su mi utakmice 50% manje zanimljive...
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma uvjek je ovakav fudbal u prvum kolu , niko ne zeli izgubiti :) u 2. ce vec biti vise ataka , a 3. da ne spominjem ko bude ganjao rezultat :) Al samo ove trube brate mili :lol:
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Novi Zeland - Slovacka jedna od boljih utakmica na prvenstvu :D Zao mi Slovacke, nisu losi uopste :)
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

Thread Status:
Not open for further replies.