SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tale,dont be a dick.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :smt005 :smt005 :smt029
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jesam li to ugrozio Sejdić Finci. Znam ja Dino da ćeš ti dole navijati bar za Alžir, al nema veze.
    Upravo sam gledao ovu utakmicu protiv Talijana, igrali su bez Di Natalije, a nemaju više ni frljatora Pipu. tako da su gori nego mi sa Džekom trenutno. Golovi su bili presmiješni.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    teško,prije da će se nama obiti o glavu podcjenjivanje irana i nigerije..
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vidim "rasturamo" a niko nista ne komentarise...
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko i svaka priajteljska, mrsko im potrcat... Spaha sto je stariji, sve gluplji. Liku je jedini cilj nekog polomiti, u Leverkusenu je sam kriv za jedno 5 poraza. Kolasinac odlican bio, jedini igrac u kojeg imam povjerenja u ovom timu.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u potpunosti se slazem
    i jos se jednom pokazalo da ako ne igra miske i pjanic,nema nista od igre a ni od pobjede
    mi na sredi nismo uvezali 3 pasa
    svaka cast egipcanima,maksimalno su se zalagali i trcali i to im se isplatilo
    zbog ovog poraza cemo jos opasti 3-4 pozicije na fifinoj listi
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma sramota teska... Dzeko pade jednom I trazi da ga zamijeni, uzas.

    Sredine terene nema ni u prici, eto kada Hajrovic udje malo I proradili ali opet slabo.

    Nazad - samo Kolasinac, tata.

    Lulic bio dobar isto.

    Razocaran zalaganjem, uveliko - sramota. :(
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mrsko im bilo igrati, nisu ni 50% pokazali sta mogu.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nikad mi nismo bili dobri u prijateljskim tekmama. Tako ni u ovoj. Previse nonsalantno.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma gdje smo to bili dobri? Realno, znamo nekad odigrati lijepo ali iskreno smo losi gdje god okrenes.

    Pa jedan Selektor 40 minuta udara ledjima od stangu I dribla jajasca, a dok drugi, iako vodi, galami I urlice, skace I motivise...

    Ne znam, nadati se samo najboljem.
     
  12. Ziks

    Ziks Aktivista

    Sve to ok , ali pred onakvom publikom onakvu utakmicu odigrati ... pa ja se ne bi pojavljivao sljedecih mjesec dana nigdje , sramota ...
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da je sramota da smo ovako slabo, nezainteresovano odigrali, jeste. Ne kazem ja tu nista. Ja samo spominjem da smo mi uvijek takvi u pripremnim tekmama. Mentalitet sta li.

    Mislim da niko ne ocekuje da ginu u pripremnim utakmicama, ali bi malo pozrtvovanosti bilo dobro doslo. Malo ozbiljnosti. A kad su se himne intonirale, meni je Dzeko izgledao kao da je tek ustao nakon citave noci provedene negdje na zabavi. Takav je bio i na terenu. Jedva da je dva puta potrcao kako treba.

    Ali opet pripremna je utakmica, i ne zamjerim im previse.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ispoštovali kladioničarsku mafiju :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Esh

    Esh HWB

    Da, to je highlight utakmice s naše strane. Pošteno.
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    :D
    istina !

    Dzeko je u jednom trenutku nakon grubog starta na njemu trazio izmjenu (nesto je mahao rukama).

    Drago mi sto nije izasao, nek svi osjete poraz onakav kakav jest, jer mi pada na pamet Samaras ;
    http://www.youtube.com/watch?v=kV1jp8fWFv0
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kako ljudi pljuju odjednom po Susicu i igracima ne mozes vjerovati .
    Nema vece stoke od nas bosanaca .
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto pohvalit ce ih. Kako igraju, takvi i komentari. Nismo mi nesto ni inace, ali iskreno mislim da za ove prijateljske neko dobija dobre pare :D
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma sada te teorije, ne mozes znati tacno. Nismo mi ni bili favorite uopste u ovoj utakmici, na prijateljskim treba da se testiraju igraci (kada ako ne tada).

    Nego ono, da je barem malo zagalamio ili nesto, nego u dr. poluvremenu, KADA GOD pokaze njega, on se naslinio na onu stangu I udara, kao sat kuca I ceka da sudija odsvira kraj.

    A zalaganje od Dzeke nismo vidjeli vec par mjeseci, ne treba se ni nadati necemu, iznenadimo se kad odradi nesto dobro :)

    @ColdFire - znas kako kazu "od ljubavi do mrznje, samo korak nas dijeli"...

    Mislim da je velika greska sto on kao selektor daje nekakve izjave da odbija mlade od repke, da dovodi svoju rodbinu i onog klipana opravdava, kao da je odlican, a ostali svi losi...

    Treba malo motivacije igracima, a od koga ako ne od njega.