Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Arsenal FTW 8)
    Potopise podmornicu :smt005
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Uh...Arsenal ide na Manchester...Ne sviđa mi se to nikako. Ali hajde...Vjerujem u Arsena i njegove momke.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Finale je Barcelona - Man Utd. Tako je zapisano u zvijezdama :D
     
  4. kAcA

    kAcA Aktivista

    Jes kad bi Chelsea igrao sa 8 igraca :lol:
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Zvijezde nerijetko griješe...

    Joj...kako glupa izjava. :)
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    proslogodisnje finale :lol:
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ocekujem pobjedu Chelsea nad Barcelonom i prolaz (iako ce biti guravo) Manchestera. Ne mogu vam reci sta ce biti u finalu, kugla mi se zamaglila.
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja mogu reci da ce sigurno biti min. jedan englez u finalu :) a svakako bih volio da jedan od njih bude Arsenal, jer su ubjedljivo pobijedili Villarreal, za razliku od Manchestera koji se pomalo provukao veceras

    u svakom slucaju, volio bih vidjeti englesko finale
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Ja nebi. Premiership mogu gledati svake sedmice.
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Arsenal gubi od Manchestera, to je sigurno. Bit će finale kao što je Sir rekao : Barca - Manchester
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    da zabetoniramo, zapisano je u zvijezdama davno... :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Izgleda samo mi "komuniciramo" (sto bi rekli Microsoftovci) sa Dzemilom. Kad Barca osvoji onda belaj, koji je Dzemilin broj, kad je slobodna itd.
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Napisi sta bi je pitao, ja cu joj prenijeti sa balkona, da ne trosis bezze :D
     
  14. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Provuče se Mancho. Dade hemoroid go sa pola centra i to je to.
    Arsenal očekivano prođe dalje jer Viljareal više ne može nikog da dobije ni u Primeri.
    Čelzi se izgubio u prvih 20 minuta, al su stisli nekako pa uzvratili. Svakako najbolja utakmica u skorije vrijeme u LP.
    Bajern ni da dobije Barsu bar sa 1:0. Sa Klinsijem su buranija prava.

    Mislim da će Barsa - Manchester bit finale. ( sad kad mi Porta više nema) :mrgreen:

    Sad gledam Dinamo - PSG, kup uefa, golman PSG Laundrou (valjda se tako piše) dade sam sebi go. Megalol. :lol:
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Padaju golovi ko kisa, nigdje odbrane :D
    Nezna se je li bolja LP(Chelsea-Liverpool) ili ova tekma
    4 gola Arshavina, 100posto ucinak , pozlatila mu se noga :D :D :D :smt041 :smt041
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni nije bilo BHTa... Jesu me nanervirali... Taman reko pogledacu super utakmicu, kad ono snijeg... Samo njega nema... Otiso haman relej ovdje il tako nesto
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja se pitam kakvi to ljudi igraju u eng. prvenstvu :D uberljudi?? :)

    Walcott i Arshavin ko projektili se ispalili preko citavog terena. Svaka cast!

    nije ni cudo sto su eng. timovi u zadnjih nekoliko godina stalno prisutni u 1/2 finalu ili finalu LP
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Ovakav Arsenal će proći Machester-a.
     
  19. nFare

    nFare Komšija

    Sa onakvom odbranom nema sanse.
    Ali opet se ne sjecam kad sam bolju tekmu tekmu gledao, ah da Chelsea Liverpool. :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ne sjecam se kad je neko zadnji put dao 4 gola u ozbiljnoj utakmici. Inace, za Liverpool ce biti prica nakon ove sezone kako lijepo igraju, ali nista ne osvajaju :)