Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako onaj Inter podera Bayerna, uuu.
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kako onaj tigar dovede gorkufa,losa igra skroz(bar kako sam ja primjetio)
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I šta bi sa Abidalom, kakve su prognoze, znam da su hepatocelularni tumori jedni od najgorih mogućih.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ništa official zasada tek valjda krenuo na pretrage. Barcelona classy club, rekli su da ga čeka njegovo mjesto u timu i da neće kupovati novog igrača već ga mijenja neki momak iz omladinskog pogona. Baš mi žao momka.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Strahota, majkemi. Tako mlad momak, odličan igrač, UEFA banovala čak i one bijele majice podrške sinoć nakon
    utakmice, ali se igrači Madrida i Lyona nisu na to obazirali i rizikovali su sankcije i kartone, te su ih svi obukli i dali
    podršku Ericu. UEFA i FIFA su najveći kurtoni u fudbalskom svijetu (oprostite na izrazu).
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    FIFA i UEFA su ti ko naš nogometni savez, prodali bi i svoju guzicu za dobru cijenu ne razlikuju se toliko. Platini ne zna ni šta radi ni gdje goni. Neki dan došao u Srbiju i Hrvatsku nešto palamuditi o navijačkim neredima a ne gleda da je stopa huliganizma u njegovoj Francuskoj katastrofalna zadnjih godina. Zatim upozorava Italijane da se ne smiju zaduživati iako gotovo da nema kluba u Seriji A da je u dugovima bar od ovih jačih osim Rome koja mijenja vlasnika dok United ima 750m eura dugova. Valjda ga italijani nisu dobro 'podmazali'. Dok Blatter nema veze s fudbalom, to se vidi kad su dali Qatru svjetsko a oni imaju veze s fudbalom ko ja s aeronautikom. Njih dvojica klasični primjer lobista u sportu. Al haj necemo u OT.
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Cekaj, zar je zabranjeno nositi majice na kojima se istice neka podrska nekoj osobi, odnosno bolesnoj osobi?
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zabranjena su bilo kakva reklamiranja na majicama pa makar i u humanitarne svrhe, jbg politika fife. Kanutea su prije par godina opalili po džepu jer je imao majicu sa natpisom free Palestina tako nešto. Čak i ono Kakino I belong to Jesus je zabranjeno.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se Abidala tice, 3 sata operacija trajala, tumor potpuno odstranjen, mogao bi napustiti bolnicu za sedmicu.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da, ali tek nakon PHD nalaza ce se znati ozbiljnost svega, koliko se to prosilo itd.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tuzno :lol: Kakav je glup crveni napravio veceras i vjerovatno ih kostao prolaza. Da hoce otic i on i Tevez na kraju sezone, da Dzeko dobije koju priliku.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zbog kakvog kloca Džeko nema mjesto u timu, stvarno žalosno.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Žali Bože talenta fkt debil :S
    Meni sporo ide taj link evo alternative:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UfgNoxymiyA&feature=player_embedded[/youtube]
    Mislim da bi na ljeto trebao u Milan u paketu sa Maxwellom i tu će biti odlična atmosfera da se najzad smiri. Ako Cassano može bez incidenata već par mjeseci onda može i on 8)
     
  15. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Tip je majmun na kvadrat. Kad Morinjo nije izašao s njim na kraj, pitanje je da li bi iko to mogao. Sinoć je koštao City prolaska dalje.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije kriv Balotelli, najveći krivac za ovakav ManCity je Mancini. Tip je užasan trener.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa je li moguće da je momak tako glup :lol:
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    naravno momak nije glup nego se zamislio ili zabrinuo oko necega, svakom se to desava ponekad....misli su mu na jednoj strani , a on na drugoj... :smt003
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije glup, nego retardiran. Postoje ustanove i za to.
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Parovi četvrtfinala su tu:

    Barcelona vs Shakhtar
    Real vs Tottenham
    Chelsea vs Manchester United
    Inter vs Schalke

    Moguć je El Classico u polufinalu.