Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    IMF scounting ga svrstao u najbolje napadace, a ti citas neki strani forum i nadjes jedan post da vidis sta misle o njemu.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Naći ću ti još hiljadu postova i uglavnom u svima je manje-više anoniman i nisu previše (Englezi) oduševljeni, a uostalom zna se na šta je spala Bundesliga ...
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Frajer je vec uspio . I bolje dizat hype o sportu neg o nekim drugim glupim stvarima koje nas okruzuje ovde :)
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Koje to forume citas.

    Na ManU, Chelsea, Liverpool, Spurs, Barcelona(engleski), AC Milan(engleski) ja citam samo hvale na njegovu igrz.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kada kažem nisu oduševljeni, ne mislim da govore loše o njemu. Samo normalni postovi tipa "izgleda dobro", "nije loš", nema postova tipa "trebamo ga odmah uzeti, bez obzira na cijenu" itd ...
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Barca je fina veceras :D Zabili, i igraju fino svoju igru. Na pocetku su me prepali, al sad je sve OK. Nek ovako nastave i sve pet :D
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Evo Barca je završila pa samo da kažem...

    [​IMG]
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Slabo samo dva gola zabise, trebala je petica biti u mrezi MAN :lol: :lol:
    Cestitke Barci i Messiu :smt041
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Nadao sam se nekoj diskusiji kao nakon utakmice s Chelsea, ovako samo dva gola i apsolutna dominacija nad Man Utd, ali sta da se radi, treba ovo ponoviti naredne sezone ;)
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Barcelona :)

    Jel jos uvijek Bayern veci klub? :lol:
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Barcelona je dominirala večeras. Moglo je biti mnogo drukčije da su podlegli onom pritisku pri početnih 10-ak minuta. Iniesta i Xavi igrači utamice, Puyol, Pique i Yaya su bili rock solid, Sylvinho me pravo iznenadio, odlično odigrao utakmicu (samo je plus ispao što Abidal nije igrao) , Busquet i Henry solidni, Eto'o i Messi bili tihi gotovo cijelu utakmicu, ali su znali kada se treba oglasiti :)
    U Manchesteru opasnost je samo dolazila od Ronalda koji nije imao podršku suigrača.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Barcelona je bila toliko bolja od Uniteda da je utakmica cak bila dosadna :D
     
  15. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nakon ogromne srece protiv Chelsea-ja ovaj put su stvarno bili bolji i zasluzili su pobjedu
    Bilo je fino gledat Ronalda kako pi*di :smt005
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Apsolutna dominacija Barse.United potpuno izgubljen,počevši od Fergusona(koji je urlao sa klupe) pa do igrača na terenu.Opet je bilo gledanja kroz prste zvjezdama na grube startove od strane arbitra. Ja happy i idemo dalje :D
     
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Barsa u potpunosti razbila United. "Fergusonovci" se ne sastaviše s loptom kako treba. Trijumf prije svega pripada Pepu i stručnom timu jer prošle sezone je Barsa sa maltene istom ekipom primala po tri komada redovno bar u Primeri. Kad pomislim samo na izjavu Fergija i podsmijeh kao " znate kako je prošla zadnja ekipa koja je u bijelom istrčala protiv Barse (čitaj Real)" i " ali mi nismo Real, mi smo puno kvalitetnija momčad" itd. a ovamo rasulo potpuno. Imali su sreće što je završilo samo 2:0. :lol:
    Mislim da Barsa trenutno najbolji tim ili bar jedan od najboljih u istoriji fudbala.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kako su lose igrali dobro su prosli . najgora utakmica u najgorem mogucem trenutku :lol:
    cestitke Barci :D
    united forever !!!
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    svaki komentar je suvisan :D
    engleski fudbal je u srijedu navecer pao! ocekivao sam malo vise zalaganja od strane manchestera...
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije pao. Očekuj sigurno opet jedan engleski klub u finalu, a najmanje 2 u polufinalu.

    Bayern dao 30mil.€ za Gomeza :D
    Gledao sam ga na Euru, stvarno je loš bio, svaku priliku je koristio da gleda sebe na velikom displayu na stadionu.