Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nisu normalni dati 30mil€ za njega :S
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mislim da ce Gomez dostojno zamijeniti Lukasa "Momka Sa Klupe" Podolskog :) igrao je dobro prosle sezone u Stuttgartu, 24 gola, kao Toni i Klose zajedno :)
    bice zanimljivo vidjeti kako ce igrati Olic i Timoschtschuk...ako jos uspiju dovesti Sneijdera i Darija Srnu onda ce to biti solidan kadar
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma Tonija (najmrze mi je kad on sa 190 i 90+ kg podje da se valja po terenu kao da ga boli, mutavi zabar) i Podolskog ocerati, ni Gomez nije nesto (ok igrac, ali ne vrijedi 30m € :shock: ) - samo nek ostave Klosea u napadu, covjek je jedan od najboljih centarfora IMO.
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ako je iko gledao Euro 2008 i Njemačku prvenstveno, ovaj Gomez je bio koma, kažem opet, svaki momenat je gledao sebe na displayu, da li je imao tremu što igra na tako velikom takmičenju ili ne, ali ostao mi je kao jedan od najgorih igrača što sam gledao. Klinsmann je upravu, o Bayernu odlučuju "alfa mužjaci" - Bekenbauer, Henes, Rumenige i kompanija. Da li je to dobro ili ne, neka ocijene navijači Bayerna.
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Trebalo bi ih sve otjerati, ta tri debila se ne mogu ni oko cega dogovoriti.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Koliko titula stoji iza tog menadzmenta Bayerna?
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    9 x prvak njemacke, 6 x kup njemacke, 1 x liga prvaka, 1 x kup UEFA...i jos neke sitne titlue :)
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    ma nisu oni losi

    samo sto kupuju pogresne i skrti su .........
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ako neko moze obecati pola toga u narednom periodu od tih koliko, 15-tak godina, vjerujem da ce ih rado smijeniti :)
     
  10. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Uli Hoeness je sam osvoji 7 titula prvaka njemacke i 3 titule kupa njemacke :)

    on je duze u menadzmentu od ove ostale dvojice...ustvari, od 01.07.2009. njegovo mjesto preuzima bivsi igrac Bayerna Christian Nerlinger
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Dovedose Kaku iz Milana, a evo izgleda da su dogovorili i sa Manchesterom oko Ronalda uz obestecenje Unitedu od 80 miliona funti.
    Bit ce zanimljivo pratiti narednu sezonu kad opet izgube domacu ligu i LP, ali eto, nadam se da ce makar osvojiti kup ;)
     
  12. h2o

    h2o Aktivista

    Ne znam, izgleda da nisu nista naucili iz proslosti.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ako nista, bit ce popularni u Aziji :D
     
  14. h2o

    h2o Aktivista

    Samo se nadam da Barça nece krenuti Realovim stopama. Valjda ce pametno pojacati tim, a ne bezglavo kao Real.

    I da mali komentar o pojacanjima, Kakina kupovina inekako mi je logicna ali Ronaldova nikako.



    EDIT: Zaboravih, Real je ionako u dugovima a sad Perez nabi sa dva igraca 160 mil € i kao jos moraju kupovati. Odakle li on konta nabaviti te pare? Iako je milijarder cisto sumnjam da ce dati iz svog dzepa.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Platit ce spanski kralj :)
    Vezano za Barcelonu, meni iskreno nije jasno zasto svake, ali bas svake godine isto sranje prave u vezi svog najboljeg napadaca (godinama) Eto-a. Svake godine je neka frka oko ugovora, hoce da ga prodaju, nece, traze vise para i sl. Moje misljenje je da neki eventualni trade Ibrahimovic-Eto predstavlja gubitak za Barcelonu.
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kad bi Ibrahimovic dosao, ne bi mogli osvojiti LP. Gdje ce tim sa Bosancem pobijediti u finalu, baksuzi smo mi :D

    Zanima me kako ce Mancho zamijeniti peska, kojim igracem...
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Posto je ovih dana moderna prica o moralu i lojalnosti kada su u pitanju pare i fudbal, fora bi bila da Junajted ponudi tipa 40 miliona funti za Messija :D
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Inače ne volim Real, a Ronalda pogotovo, dok mi je Kaka sa onom dječijom facom i dizanjem dva prsta prema nebu i gledanje u pravcu istog oduvijek bio odvratan, ali opet, Real će sa tom vezom ipak biti znatno jači nego do sada, tako da bi se moglo očekivati i od njih da sljedeće sezone uzmu titulu.
     
  19. h2o

    h2o Aktivista

    Pa ko prati vijesti o Barçi, zna da je dosta puta bilo da je Eto'o pravio problema klubu, dosta je bahat i kao stvara raskol u svlacionici. Iako na terenu nema mu se sta zamjeriti, covjek ima prosjek od skoro jednog gola po utakmici, tako da je razlog zbog kojeg se pokusava prodati su problemi van terena. To bi mogao biti neki zakljucak zbog kojeg ga se klub pokusava rijesiti, ako je vjerovati vijestima od jedno zadnje tri godine.

    A kao njegova zamjena mi se cini mnogo boljim Benzema. Sa Ibrahimovicem bi prakticno dobili istu stvar samo drugo pakovanje. I plus kako bi se on uklopio u stil Barcelonine igre je veliko pitanje.
     
  20. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Ibrahimovic je bog koji bi se uklopio i u Željezničar. Covjek se uopce i ne trudi u Interu. Onih dana kad mu se da igrati daje golove petom žmireći, sa 2 odbrambena igrača na ramenima.