Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ma jednostavno sramota,samo neka mi se pozale sto neplacamo pretplatu...pih....a nekontam ovo pa zar ni na SportKlubu nema BL ?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Problem je u tome sto EuroSport nije otkupio prava samo za BiH ili Srbiju, pomeli su citavu regiju. Nije rijec o malim parama tu, pretplata je zakonska obaveza.
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

    Samo najsmjesnije je to sto neki kablovski operatori skroz nespremni docekuju ovu promjenu ili nemaju Eurosport ni u dodatnom paketu, a opet neki imaju ali je UK Eurosport.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    sinoc sam gledao neki strani eurosport,engleski jezik je bio),i prenose BL.nije potrebno imati bas ovaj srpski ES :)
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

    Ne znam, ja sam cuo da samo srpski Eurosport prenosi.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo je off, ali sjecam se ko djete kada sam šaltao satelitsku.. nisu to dva razlicita ES vec.. nastimas audio frekvenciju, odnosno jezik koji zelis.

    I ako se ne vaqram, koliko sma priomjetio, na ES2 kod nas na kablovskoj, nekad je engleski a nekad srpski ali.. sadrzaj je isti. Bas jucer kada je bila neka bundes utakmica, pocela je sa engleskim komentatorom pa ga prešaltali na srpski.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Eurosport 2 /eng, srb, rom...../ koji ja gledam na DigiTV na satelitu prenosi 5 live utakmica bundeslikge svaki vikend.

    BARCLAYS PREMIER LEAGUE je počela.

    Arsenal trenutno demolira Everton na Goodisonu 5-0.

    Cesc 2x, debitant Vermaelen, Gallas, Denilson.

    Bravo topnici, konkurenti za titulu svakako.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Evo i par friskih informacija vezanih za nase internacionalce. Dzeko zabio protiv Kelna (3-1 za Wolfsburg), a Spahic opet zabio za Montpellier, trenutno 2-1 protiv Lorienta.
     
  9. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    2-2 je zavrsilo. Spahic nas demantuje Enise :smt003
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Spahic kako je krenuo bit ce nas najbolji napadac :D
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    Drago mi je zbog Wolfsburga tj. zbog našeg Džeke i Misimovića. Ali mi je više drago što je klub za koji dugo navijam danas na Goodison Parku pregazio i demolirao Everton sa 1:6 i time jasno dali do znanja svima da se na njih i te kako moze racunati za ovu sezonu. Nije da sada od jedne utakmice izvlačim neke zaključke jer jedna lasta ne čini proljeće, ali se igrom koju Arsenal sada pruža ta konstatacija čini realnom. Mnogi su momci sada postali iskusniji i već je vrijeme da nešto naprave. Svaka im čast.
     
  12. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Rijesili se ljudi Adebayora i sad imaju krila.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Bila je ova priča i prošle i predprošle sezone, a opet ništa nisu osvojili. Bolje je pričekati Liverpool, Manchester /unt. i city/, Chelsea, pa onda početi zaključivati.
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Mene jucer Chelsea pravo iznervira. Po ko zna koji put dodju do pobjde u sudackoj nadoknadi.
    A sto se tice Arsenala, imam osjecaj da bi stvarno ovre sezone mogli osvojiti Premiership.
    Na kraju krajeva, Arsenal je opet veći favorit za titulu nego sto je bio Wolfsburg u Njemačkoj prošle godine, pa opet na kraju Wolfsburg dodje do vrha. Ako se to moglo dogoditi zasto onda jedan Arsenal koji je ipak uvijek u vrhu ne bi osvojio titulu?
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zato sto u rinaka :lol: kratka klupa , 2-3 ozljede i ispasce iz kolosjeka i vecina onih igraca nece moci svake sedmice ponovit dobru igru . ukratko , iz istih razloga zbog kojih 4-5 g nisu nista osvojil
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Arsenal jeste jak klub, ali je tek je na četvrtom mjestu. Mislim da ce i ove godenine Man. Utd. i dalje gurati prvo mjesto.

    Zato i jeste premier liga najjaca liga na svijetu. Zbog velike konkurencije. Arsenal sto je osvajao - osvajao je. trebaju im ogromne promjene u klubu, odnosno pojačanja, a ne jedna dobra pobjeda za stimulans.

    Pored Man. Utd. nemaju sanse. Jedino ako Man. bude igrao citavu sezonu kao sto nekada zna da se izgubi i protiv nizerazrednih ekipa pa ne zna dje udara, ili ka ou finalu zadnje lige prvaka. A posto je to gotovo pa nemoguce. Msilim da Arsenal ima jos mnogo toga da ucini da bi konkurisao za titulu.

    Al sve u svemu, ovo moje i vase su nagadanja ilupetanja. Treba pogledat najmanje prvu polusezon, pogledat omjer izmedju ova 4 kluba pa tek onda donjeti neke zakljucke ko kako stoji i ko je zreo za titule.
     
  17. Hansel

    Hansel Komšija

    Mudro zboriš mladiću.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    i liverpool je godinama u vrhu pa nikad premiershipa nisu osvojili :lol:
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

  20. Esh

    Esh HWB

    9.50 je slijedeca "mjera" :)