Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    dobar gol

    EDIT: Ufali ja Man. a zijanise od novajlija.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bauaha, sta ima Arsenal ne moze parirat manchi u premiershipu :smt003 Zato moze Burnley. :lol:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ...heheh.. nasmijame.

    Ja ..idem ganjat Burnlejov dres. Ne znam ni kao se zovu al.. nije ni bitno. Napred ovi.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Gubi i Barcelona od Man Citya sa 1-0, mozda je sve povezano sa kosmickim promjenama :p
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

    Ma sipak, trebali su im uvaliti jedno pet komada. City prelazi centar sa maksimalno 4 igraca.
     
  6. nemoj se zacuditi ako budu 6 u decembru a na kraju Giggs digne pehar :wink:
    i da , arsenal ftw .... povucem paralelu sa generacijom "nepobjedivih" i samo mi u ovakvom kadru fali neko tipa Vieire .. ok, sada tu ima na dispoziciji tri talenta da se bore za dmc poziciju i nekako Sonq odskace ali jos je to daleko od neke worldclass kvalitete koja je potrebna na to mjesto....
    i da se nadovezem na enisa..arsenal nije nikakav hype , ovu atmosferu klub dozivljava uvijek na pocetku sezone .. lack of trophies lately to i apostrofira jer je wenger naucio navijace na uspjehe... :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Zaustavljao se od markacija. One kockice na cilju. Prije je duzina bila tacno 10m, sad nemam pojma koliko je, nije ni bitno. Ovo moze jos nize al ja ga jedva cekam na 400m ako ga trener pusti. (naravno, niej sam otrener vec tim ljudi.. al' tak ose kaze)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Bolt opet oborio rekord, ovaj put na 200m, 19.19. Jos samo nedostaje da se pojavi neko priblizno brz pa da atletika ode u epic fazu :D
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    A lude trke na 110m sa preponama.
    Trojica u fotofinisu 8)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Treba Bolta i u tu disciplinu ubacit :p
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta bi sa onom ženskom/mudonjom? Jel muško il žensko?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Sacekaj dok se slegne, sad je Blanka bitna jer je pravo fina djevojka, rece cika Bozo :D
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    Blanka je ownala 2.04 visinu.
    A volio bi Bolta vidjeti na 400m.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ma bice sa Boltom svasta, ako ostane zdrav te se jednostavno ne istrosi tokom godina. Evo rasplakase se na HRT-u tradicionalno "cestitaju nam kolege Madjari" :D
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    http://img196.imageshack.us/img196/6892/boltp.jpg
    http://img504.imageshack.us/img504/526/bolt2.jpg
    http://img259.imageshack.us/img259/2205/bolt3.jpg

    Nesto sam gledao ovu trku na 200 metara, i vidi cuda - meni se cini da je Bolt bio brzi od 19.19 :D Na prvoj slici timer pokazuje 19.0, Boltova noga (gledaj stazu 5, ne 4 - u zraku je) prelazi crtu. Druga slika, timer na 19.1, Boltov torzo vec presao iznad crte. Treca slika, jos uvijek 19.1 (timer ce prikazati 19.2 kad bude 19.200, sve do 19.999 ce biti 19.1 - ako se ne varam - znaci da je vrlo vjerovatno presao prednjim dijelom torza prije 19.19) Bolt je skroz presao crtu, osim potkoljenice zadnje noge. Za bolje uocavanje detalja skinuti slike na svoj komp pa brzo vrtiti od prve do trece.

    Zeitgeist sux, hurma openz your eyez!!! :D :D :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ti uninistim na zalost tvoje istrazivanje, tjmer koji je vjerodostostojan, tajmer koji pokazuje na dipleju (ovaj na stazi) i tajmer koji je nama na ekranima su popuno 3 razlicita tajmera.

    Zato se uvjek ceka zvanican rezultat.

    NA displeju je pisalo 19.20.. dok ga nisu za koji minut prepravili u 19.19.. mislim, ocitali pravo stanje.
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ...i zato treba hurmu postaviti kao cetvrti tajmer, da ne bude vise ovakvih nedoumica :D
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kako god, Bolt moze jos brze jer se opet okrenuo da razgleda uokolo na ciljnoj ravnini 8)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kad se zaleti sad s kopljem :lol:
     
  20. FearLess

    FearLess Aktivista

    Bolta bi sad bilo zanimljivo vidjeti na 400m. Sigurno bi i tu oborio rekord. Nek neki sljedeci miting preskoci 100 i 200 i nek pokusa 400m :D