Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Wolf-HSV 0-2 za 8 minuta. :smt003
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    nevjerovatno

    wolsburg ne moze ni preci pola terena... da gerero nije smotan bilo bi 0 : 4
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam gledao prvi dio. Geldao sam pregled i moglu su jos 2 gola primit zadnih minuta.

    Drugi dio, igrom izjednaceni. Misimović postize gol.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    opet hsv ownage
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Realno je Wolfsburg mogao primiti jos jedno 4-5, eventualno postici 2. Ne mogu s ovakvom igrom u LP nesto ocekivat.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koja razvaljotka, vukovi su danas izgledali kao kakav kandidat za cvajtu. HSV je trebao pobijediti sa 5 razlike.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Mozda je bolje za njih da su u pocetku sezone ovako porazeni pa da se uozbilje. Ova igra na "ko ce dati vise" ne prolazi ni u NBA :)
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nije uopste sramota izgubiti od HSV-a, pa makar i sa 10 razlike :)

    prava sramota je izgubiti od ekipe kao sto je Mainz 05...to je razvaljotka :D
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    HSV je tradicionalno jak u derbijima tako da ovaj rezultat ne čudi.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Haha, kakav ti je to argument?:D
     
  11. h2o

    h2o Aktivista

    Tradicionalni. :D
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije argument, nego činjenica/statistika. Bayernu uvijek probleme stvaraju, mislim da su prvi koji su pobijedili na Allianz areni i uvijek kada sam gledao Hamburg igrali su dobro bez obzira o kojem se derbiju radi. Malo i najave možete pročitati i vidjet ćete da nisu došli da se brane.
    Kako god, nisu se nimalo iznenadili pobjedom protiv Wolfsburga.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Da se logicki nadovezem i sam napisem kako nemaju srece i motivacije sa 'malim ekipama?:)
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    .... kao Liverpool.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Znaci jos jedna teorija zavjere :D
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Isto kao i OFK Zitopromet iz Prijedora :D
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  18. Esh

    Esh HWB

    Nisam siguran je li ovo Bolt izjavio (ipak je tabloid izvor). U petak je bila prica da je onaj osvajac rekao tipa "Bolt bi sigurno bio dobar i u ovoj disciplini".
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ima tu svega.

    Kao sto sam rekao, 100 i 400 su velika razloika a da ne govorim dalj. S druge strane, Bolt je sve sam one sprinter. Pa kad na tom polju moze drzat dva svjetska, onda me nebi cudilo da se okusa i u ostalim disciplinama.

    Samo, sprinteri generalno, recim oni koji trce samo 100m, na trninzima pretrcavaju prepune na X nacina, i takodjer skacu u pjesak na milion nacina i vjezbica. Dalj nije nepoznat ni jednom sprinteru, samo je stavr koliko se posvetit toj disciplini jer moras zapostavit ove na kojima si sada.

    Predpostavljam da znate koliko je bilo "problema" da se pusti sa 200 na 100m ..sumjam da ce tek tako otic na dalj.
    Al osto.. koliko je interesantno "sam" trcat na 100-200m bez konkurencije. Zasto za promjenu ne okusat nesto drugo.
     
  20. FearLess

    FearLess Aktivista

    Bolt da se odrzi medijski a sto zanci i sponzorski mora stalno ili obarati svjetske rekorde ili iskusat se u novim disciplinama gdje bi bio jos bolji.
    Znaci kad dosegne vrhunac na 100 i 200 morat ce nesto mijenjati.