Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. xman

    xman Komšija

    I zato im je polupao svlacionicu? :lol:

    Trenutna uprava Juventusa se meni kao dugogodisnjem navijacu tog tima jednostavno gadi. Razlog je odnos prema jednom od najvecih igraca svih vremena,sigurno najvece legende Juventusa,jednog istinskog nogometnog gospodina...
    Istina je da je on sam trazio da ne penzionisu taj broj jer mu je kao malom bio san da nosi broj 10 u Juventusu i da ne bi zelio da nekom drugom klincu uskrate taj san...Izjava koja bi meni da sam u upravi bila samo dodatni razlog da penzionisem tu desetku. Cak su i navodno Jovetica vabili u klub obecavajuci mu taj broj...Smijesno i zalosno.
    Svi klubovi na svijetu koji su imali svoje legende su im na kraju okrenuli ledja sem Uniteda tj kako je neko vec jednom prilikom ovde naveo, Fergusona.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sto se nije usprotivio dopingu kad je tako veliki gospodin :lol:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tako pise u knjizi Guardioline biografije :) I da je prilicno razmazen :)

    Messi agrees with the Estate to pay €15M ($20M) to avoid going to trial. This quantity will be added to the €10M already payed.

    Da je placao porez. ustedio bi koji milion :D Naravno, nista nije potvrdjeno, ne moze se novinarima vjerovati :)
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Biografija koju je pisao novinar, lol.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jako dobar novinar :)
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  7. p4ja

    p4ja Komšija


    zlatan je igracina i atleta prije svega, stoga moze se kurcit koliko hoce, i po tebi nije za pohvalit da si igrao u najjacim klubovima u evropi? .. daj..
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    :lol:
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ^dobar :lol:

    Spaha u Bayeru ! Super !
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja ba dobra vijest

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Još da Kolašinac dobije pasoš i eto dobre odbrane a tu je i Lula koji može da drži lijevu stranu sam.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Za one koji nisu gledali jutros, Brazil je pregazio Španiju 3-0 u finalu.. Čini mi se da na ovaj način i dominacija Španije prolazi, vidjelo se i protiv Italije..
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Italiju mi ne spominji, koje gnjide... da im nije golmana da spasava penale nikad nebi prosli osmine finala. Sta im urugvaj uradi... i da italija bude 3.-a

    zemljo otvori se
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Igraci Brazila i ostali su ispali pizde ... okolo stadiona demonstracije i drame a na stadionu kao neki spektakl . Valjda sve ide lakse kad imas milione na racunu .
     
  15. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Hahhah nema šta raskovaše ljudi Španiju 3:0, kvaka i jest u tome ako protivnik Špancima da prvi gol oni se pogube i pada im sva strategija zadržavanja lopte u vodu. Veliki posao su odradili Brazilci na sredini terena i nisu dali špancima nimalo da se razigraju, ali ipako po mom mišljenju nagori šok im je bio onaj rani gol u 2. minuti.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    spance cim pritisnes oni se gube, bilo je pitanje samo vremena kad ce prestati dominacija tika take

    Brazilci ako ovako nastave jedni su od kandidata uz BiH za osvajanje svjetskog :smt003
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Tako su otpisali spance i posle proslog c kupa :)
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    pasa , drugi tim italije je igrao, protiv spanije par povreda, jos produzetci ..umor je ucini svoje nemoj zajebavat.. gdje su ih poderali? ovi vodili dva puta.. a i sila je kad imas golmana mangupa, i del boske je izjavio da su nidje veze prosli, kakvu je taktiku grande prandelli postavio onakvoj spaniji..
     
  19. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Jeste, ali su ih ljudi sad doslovno rasuli, nisam dugo vremena vido onako izgubljene Špance, izgledali su kao igrači Barcelone posle dvomeča sa Bajernom i scora od 7:0 :lol:
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Fernando Llorente je danas potpisao 4 godisnji ugovor sa Juventusom, dosao je kao slobodan igrac po isteku ugovora sa Athl. Bilbao.

    [​IMG]