Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobro pojacanje, samo je pitanje u kakvoj ce formi biti sad kad su ga u Bilbao-u namjerno drzali na klupi.
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    prije 1-2 godine su izgubili 0:4 od Portugala u prijateljskoj...jedna utakmica ne mora nista znaciti....
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nije jedna utakmica... Ne dominiraju vise protiv velikih ekipa. I proslo su prvenstvo uzeli sa 1:0 rezultatima u gotovo svim utakmicama. I dalje favoriti ali je Real protiv Barce pokazao da se konstantni pritisak isplati, samo sto Real obicno ne moze duze od jednog poluvremena praviti pritisak, dok Brazil nije popustao citavu utakmicu.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    1:0 u gotovo svakoj utakmici za mene je veca dominacija nego visoke pobjede...znaci igraju koliko im treba i niko im nista ne moze...
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tebe tacno treba ignorisati.

    Kakav je ovo bio protivnik Ćatiću, tri klase ispod njeg... A one reklame su katastrofa.
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Protivnik mu djelovao kao da je pod velikom tremom, nekako isprepadan. Svaka cast Ćatiću!
     
  7. efo

    efo Komšija

    imao je problema sa rebrom crnogorac, kao sto je rekao na kraju. tu ga je Catic i udarao svaki put kad je ovaj pao. kako god, dobar Ado
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    :smt007
    Ko ce kom-ako nece-svoj svom :D

    Pa i Danijel je dao Adnanu svog "junky"-a :D
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Izgleda da ce se Boltu ostvariti san te ce zaigrati za United protiv Seville u pripremnoj tekmi :mrgreen:
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Cavani u PSG-u službeno:

    [​IMG]

    Željo dominira :!:
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Zeljo je nevjerovatno dobro odradio svoj posao u Plzenu. Mogli bi nesto i postici ove godine u kvalifikacijama.

    Kad smo vec kod transfera...

    [​IMG]
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ovaj Plzen ni sjena od proslih par godina. Mislim da su imali los dan i da ce ih unistiti u Sarajevu.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa promijenili su se jedno 60/70 % u odnosu na ekipu koja je nadigrala Napoli i ostale..
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eh jedino ako su se rasprodali... Gledam danas one sazetke od prosle sezone, igraju ljudi tika taku :D
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pukni link da i ja bas vidim,ne ide mi u glavu da Cavani,Falcao i ostali nisu uspjeli zabiti gol a danas Zeljo zabio,i to ne jedan nego tri ! Ne ide to..po meni nema sanse da je to ista ekipa..
     
  16. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ista je ekipa na okupu vec 3 godine. Ako je 60/70% ekipe izostanak Bakoša onda si pitar :p

    Plzen - Napoli
    (Kozáčik , Limberský , Horváth (C) , Řezník , Darida , Kovařík , Procházka , Bakoš , Kolář , Rajtoral , Čišovský)

    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html

    Plzen - Zeljeznicar
    (Kozáčik , Limberský , Tecl , Horváth (C) , Petržela , Řezník , Darida , Procházka , Kolář , Rajtoral , Čišovský)

    http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hebiga,cuo sam neke price pa sam tako i mislio..
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    svi na kosevo!!!
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i ove godine mi propade odlazak na utakmice Sarajeva, prosle godine se zahebo, a ove ne mogu maketi od kuce :(

    [​IMG]
    :D
     
  20. p4ja

    p4ja Komšija

    sto si se zajebo, nemas sta ni pogledat