Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    E ja odoh na Kosevo :) ima li ko sal za posudit.

    Vidio sam da ima sam se ne mogu sjetit ko prenosi...
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sto ce ti sal ? Mozes i bez njega uci :mrgreen:
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imal gdje na TeVe ?
     
  4. techton

    techton Aktivista

    ima na bht
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    top :D
    Hvala
     
  6. p4ja

    p4ja Komšija




    kosevo ce gorit veceras
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Manijaci sinoc osim brojnosti nista nisu pokazali. Nije bilo navijanja nikako. hem je onaj sa mikrofonom davio citavo vrijeme.

    Sto se tice fudbalskog aspekta, Zeljo solidan, ali ni blizu dovoljno dobar da pobjede onu sinoc utakmicu, a ljudi jos igrali sa igracem manje 70min. Hoce to kad je u napadu direk od igraca tj. Adilovic. :lol:
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne znam sto je Amaw mijenjao sastav iz prve tekme..nek je stavio manekena Svraku,pa frajer blage veze nema,blage veze,i jos je kriv za drugi gol,dribla ljude koji su uzeli Napoli,saplice se i onda se valja i trazi faul,jad i cemer Bgm..Sto je Melun u FKS inace to je Adilovic u Zelji sinoc..bolje drvo posaditi umjesto njega jer je i Zeljo haman imo igraca manje zbog njega..jos ne mogu da vjerujem da je onako osutao u 86min i da lopte ode u AUT ..

    O navijacima da ne pricam,smijesno i zalosno..opet ce se pokazati ko duze ostaje u Evropi i ko ima neuporedivo bolje navijace aBd !!!
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Čuj ko duže ostaje u Europi? Kakvo je to poređenje? Jel to poredimo crnogorske drugoligaše Zetu i one amatere Kukulele kako se već zovu iz Albanije sa prvakom Češke lige Plzenom koji se nosio sa Barcom i Milanom, kojem Napoli u dvomeču sa strašnim Cavanijem nije poštene šanse napravio? Dajte nemojte biti smiješni. Željo je bar ove sezone osvjetlao obraz nakon debakala od prošlihe sezone. Svi su od starta govorili da će protiv Čeha sve ispod debakla biti dobar rezultat tako da ukupnih 6-4 veoma dobar rezultat.
    Što se tiče navijanja nisam bio na tekmi niti sam čuo na tv-u navijače sinoć ali sam bio protiv Zete na Koševu i mislio sam da sam u pozorištu kakva je atmosfera bila još sam bio među HZ tako da su vam ta prepucavanja bez osnova da ne kažem glupa.

    Sretno Sarajevu sutra nadam se da će izvući 2-0.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na kojoj si ti utakmici bio, jug se nije gasio 90 minuta, a i istok je bio na nogama citavu utakmicu...
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dobro je,sada se i porazi slave :lol:
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja bio na tribini zvanoj TV predajnik. :lol: I jedino sto je se culo citavo vrijeme, iako je BHT stavio mikrofone odmah pored tribina, je bilo urlanje onoga na razglas.

    Kakvo god da je navijanje bilo, za onakvu brojnost, to je bilo neprimjetno.

    A citam i na sportsport forumu, da nije bilo tako navijanje 90min kako ti velis. Valjda je i raji onaj na razglasu ubio svu draz za navijanjem nakon nekih 5-10 min.

    Slabo, slabo.

    A jos jedna anagdota iz sinosnjeg prijenosa, pa komentator rece: "Moraju igraci naseg sampiona svatiti da ono sto im u nasoj ligi prolazi kod sudija, jednostavno nece proci u Europi."

    Kakav debil. :lol:
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Vidim zaboravlja se Levski, Genk, Bešiktaš, Dynamo Kiev, Cluj, Rapid itd. a pamte samo ove "pokrajinski" timovi koji su se ugl. prolazili bez obzira na rezultat (zeta jeste mrlja u svemu tome) ali pored 6 UZASTOPNIH PORAZA u evropi (sa gol razlikom UVIJEK >5) željo itekako čini NAJGOREG predstavnika BiH u Evropi u proteklih 10 god. (gdje je najgori protiv litex-a: 7 KOMADA...) A još jednu ČINJENICU da NIKADA nisu prošli JEDNO pretkolo ne moram ni spominjati! Elem, ne znam na kojoj si ti tekmi bio, ali Horde su sasvim KLASA ZA SEBE kada je navijanje u pitanju! Naš vođa makar ne mora svake 2min. vikati "Molim vas, navijajte, kunem vas....molim vas...tako vam svega..." kao što je sinoć bio slučaj! Ali kasnije kada reče "Ajmo jednu baladu za kraj...", ja se valjao sa grčevima u stomaku pred telkom! :lol: :lol: :lol:



    Ne znam na čemu si bio ili na kojoj tribini, ali protiv Zete je baš grmilo sa sjevera, što se vidi i na gornjem klipu!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Navijanje buvalno nije stajalo citavih 90min (zapravo je pocelo nekih 20min prije pocetka utakmice). Istok bio na nogama citavu utakmicu, sto odavno nisam vidio. Ne znam ja kako su to oni na TV-u ozvucili, ali sve sto si rekao je nidje veze.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isto i ja onda mogu reci, da je nigdje veze sto nam ti to sad isprica, jer nista od toga se nije culo, pa kakvo je onda to bilo navijanje, u njedra mozda. :lol:

    A jos vas onaj na razglasu konstano molio da navijate, covjek preklinjao, ali ga niko nije fermao izgleda.
     
  17. Piroman

    Piroman Komšija

    Što je najgore, pored toga "korida boy"-a, i onih pedesetak čeha im' šuknulo pošteno:

    [​IMG]

    http://www.sport.ba/druga-strana-sporta ... jeznicara/

    Znali ljudi o kakvoj smiješnoj i nakaradnoj "navijačkoj" skupini je riječ pa pripremili transparent unaprijed! :mrgreen:
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vela havle likova...
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To "vela havle likova" neka nova balada? ... Pa trebamo se onda zagrliti ... 1, 2, 3, 4, 5 ...
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Isto dijete kakvo... Ko da prvi put gledas na TV-u utakmicu, pa ne znas da stadionu moze i da grmi, a da se na TV-u ne cuje, pogotovo na nasim kanalima. Ali ako sportsport forumasi (ovako hejteri ko anatomic) kazu da je tako, onda neka bude :lol: